Seniorzy wyłonią radę

Seniorzy wyłonią radę

23 listopada 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

W najbliższą środę, 25 listopada, odbędą się wybory do Chorzowskiej Rady Seniorów. W głosowaniu będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy, którzy ukończyli 60 lat. Lokal wyborczy zostanie zorganizowany w siedzibie Chorzowskiej Strefy Wolontariatu przy ul. Dąbrowskiego 7.

Głosowanie odbędzie się w godz. 11:00 – 17:00. Wyborcy będą mogli wybrać tylko jednego kandydata stawiając znak ”X” w kratce znajdującej się obok jego nazwiska. – Nadzór nad prawidłowym przebiegiem wyborów sprawuje komisja wyborcza w składzie 6 osobowym. Przewodniczącą komisji jest Magdalena Sekuła, Pełnomocnik Prezydenta ds. Aktywizacji Społecznej – informuje chorzowski referat komunikacji społecznej.

– Informacja o wyborze członków Rady ogłoszona zostanie na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz w Biuletynie Informacji Publicznej UM Chorzów w terminie do 14 dni od momentu głosowania. Rada liczy 25 osób – informuje chorzowski referat komunikacji społecznej. Lista kandydatów jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Na temat Chorzowskiej Rady Seniorów pisaliśmy już w sierpniu br. Tekst można przeczytać tutaj.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest