Remontów ciąg dalszy

27 listopada 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

P1060674Dziś (27 listopada) rozpoczął się kolejny etap robót związanych z przebudową torowiska tramwajowego w pobliżu chorzowskiego ratusza. Kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu.

Na czas trwania prac zamknięty został przejazd pomiędzy ul. Pocztową i Fiaski, a także w ciągu ul. Rynek (spod urzędu miasta) w kierunku ul. Powstańców i Kościuszki. Na odcinku od parkingu „Pod Estakadą” do ul. Powstańców wprowadzony został ruch jednostronny.

Przywrócony został natomiast ruch dwukierunkowy na ul. Katowickiej (pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Moniuszki i ul. Rynek), na ul. Rynek (pomiędzy ul. Katowicką i Pocztową) oraz ul. Pocztowej (pomiędzy ul. Rynek i Moniuszki). Ruch pojazdów zmierzających ul. Katowicką z estakady w kierunku ul. Rynek i ul. Pocztowej również został dopuszczony.

– Dojazd do ul. Rynek (w rejonie Urzędu Miasta), Faski i Wolności (na odcinku pomiędzy ulicami Faski i Dworcową) odbywa się z kierunku ul. Pocztowej wjazdem zlokalizowanym w rejonie budynku Poczty. Wyjazd ul. Rynek (w rejonie Urzędu Miasta) oraz Faski prowadzony jest ww. zjazdem do ul. Pocztowej – poinformował rzecznik prasowy chorzowskiego urzędu miasta.

Jak informuje referat komunikacji społecznej, na czas remontu wyznaczono następujące objazdy:

– z kierunku ul. Katowickiej (estakada, z kierunku Bytomia) w kierunku ul. Powstańców: ul. Katowicka – ul. Szopena – pl. Matejki – ul. Kopernika – ul. Zjednoczenia – ul. Powstańców,
– z kierunku ul. Powstańców w kierunku ul. Kościuszki, Rynek, Pocztowej, Faski, Urzędu Miasta: ul. Powstańców – ul. Sobieskiego – ul. Dąbrowskiego – ul. Bogedaina – ul. Kościuszki – ul. Moniuszki – ul. Rynek.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest