Rusza sezon łyżwiarski!

4 grudnia 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła
mikołaj

fot. MORiS

W tym sezonie zimowym, chorzowscy entuzjaści jazdy na łyżwach, ponownie będą mogli korzystać z dwóch lodowisk. Pierwsze, znajdujące się przy Centrum Handlowym AKS zostanie uruchomione w niedzielę, 6 grudnia. Na tafli „Białego Orlika” przy ul. 3-go Maja można pojeździć już dziś.

W dniu otwarcia lodowiska przy ul. Katowickiej, o godz. 16:30, pojawi się na nim specjalny gość. – Mikołaj nie odwiedzi dzieci z pustymi rękami – grzeczne otrzymają świąteczne upominki. Jak zwykle nie zabraknie także wspólnego śpiewania, konkursów z nagrodami i słodkiego poczęstunku. Ponadto wszyscy uczestnicy spotkania z Mikołajem będą mogli skorzystać z darmowej ślizgawki – informuje rzecznik prasowy chorzowskiego urzędu miasta. Zapisać można się jeszcze dziś do godz. 15:00 dzwoniąc pod numer telefonu: 32 241 11 11 (Dział Organizacji Imprez MORiS). Wstęp wolny!

– Drobny problem techniczny sprawił, ze opóźni się otwarcie lodowiska przy ul. Katowickiej. Dobra informacja jest taka, że Święty Mikołaj zastanie lodowisko zamrożone. Po imprezie Mikołajkowej odbędą się pierwsze ślizgawki nowego sezonu. W tym dniu za darmo, a od 7 grudnia zgodnie z cennikiem i harmonogramem ślizgawek – poinformował MORiS.

Godziny otwarcia lodowisk nie różnią się od tych z ubiegłego sezonu zimowego (od niedzieli do czwartku 10:00 – 20:00, a w piątek i sobotę 10:00 – 21:00). O złotówkę wzrosną jednak ceny biletów. Za normalny zapłacimy 6 zł, za ulgowy – 4 zł. Wypożyczenie pary łyżew na 45 minut to z kolei koszt 7 zł, szlifowanie – 5 zł.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest