Stacja meteo w Chorzowie

Stacja meteo w Chorzowie

20 lutego 2016 Wyłączono przez redakcja

Zrzut ekranu 2016-02-20 o 08.46.49Stromquard.pl to innowacyjne rozwiązanie technologiczne. Prywatna stacja meteo i  system wykrywania i lokalizacji wyładowań atmosferycznych jest projektem innowacyjnym z uwagi na możliwość wdrożenia go bezpośrednio u klienta (komercyjnego), oraz ze względu na niski koszt instalacyjny, a jego technologia opiera się na najbardziej zawansowanym systemie (North American Lightning Detection Network), który w Polsce nie był stosowany.

NOOA

Technologią innowacyjną jest również sposób transmisji danych od urządzeń Systemu Strike Guard. Wykorzystuje on współcześnie zaawansowane technologie transmisji danych dla potrzeb przemysłowych za pomocą zaawansowanych technologii

Zrzut ekranu 2016-02-20 o 08.49.32światłowodowych, przetwarzając sygnał optyczny i jego własności stosując technologię uniknięcia fałszywych alarmów. Stacja pogodowa jest zintegorwana z Weather UndergroundNOAA oraz WeatherBug, wunderground.com, a także z www.blitzortung.org.

Firma graficom.pl oferuje ochronę sprzętu elektronicznego, oraz zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, poprzez wdrożenie systemu wczesnego ostrzegania m.in. na terenach szczególnie zagrożonych wyładowaniami doziemnymi oraz poprawą bezpieczeństwa w rejonach turystycznych. System Strike Guard powinien być przeznaczony do zastosowań krytycznych. System monitoruje wyładowania chmury / chmury oraz doziemne wyładowania atmosferyczne zapewniając powiadomienia i sygnalizując w ustalonych przez użytkownika progach aktywności wyładowań atmosferycznych. Oferta jest skierowana dla osób prywatnych, Zrzut ekranu 2016-02-20 o 08.45.36instytucji samorządowych oraz firm. System posiada unikalną technologię przetwarzania sygnałów optycznych i własności optyczne wykorzystując technologie uniknięcia fałszywych alarmów. Projekt zrealizowany i prezentowany Państwu ma wyraźne znamiona innowacyjności i warty jest wdrożenia, gdyż może być nowoczesnym elementem systemu wczesnego ostrzegania przed ekstremalnymi zjawiskami meteorologicznymi, zapewniając ochronę sprzętu elektronicznego a szczególnie znakomicie poprawiając bezpieczeństwo ludzi.

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest