Ogólnopolski Dzień Trzeźwości

Ogólnopolski Dzień Trzeźwości

21 marca 2016 Wyłączono przez redakcja

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości – 21.03.2016 r. „Bawię się na trzeźwo” realizowanych przez:

W tym dniu Ośrodek Pomocy Osobom Uzależnionym i Ich Rodzinom  w Chorzowie, jak co roku, włącza się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości. W poniedziałek, 21 marca 2016 r. placówka w ramach „Dnia otwartego“ zaprasza wszystkich zainteresowanych problematyką uzależnień i propagowaniem trzeźwego stylu życia. Dyżury będą pełnili doświadczeni terapeuci uzależnień, którzy każdemu kto przyjdzie zaoferują pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

PolicjaChorzowOgólnopolski Dzień Trzeźwości w 2016 roku obchodzimy pod hasłem: „Bawię się na trzeźwo”. Wykorzystamy to święto do promocji zdrowych form spędzania wolnego czasu jako działań rehabilitacyjnych i profilaktycznych.

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości przeprowadzimy następujące działania:

  • 9:00 – 10:30 Szkoła Podstawowa nr 24 – warsztaty profilaktyczne;
  • 10:00 – 11:30 Warsztaty Profilaktyczne dla dorosłych;
  • 11:00 – 12:30 Zespół Szkół Gastronomicznych w Chorzowie – warsztaty profilaktyczne;
  • 16:40 – 18:10 Warsztaty Profilaktyczne dla dorosłych;
  • 18:30 Zakończenie obchodów Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych będą prowadzone w naszym Ośrodku w oparciu o nasz autorski program „Profi-Compleks”. Program będzie realizowany przez specjalistów terapii uzależnień. Funkcjonariusze Wydziału Drogowego KMP będą dodatkowo w tym dniu przeprowadzali kontrolę trzeźwości w różnych punktach miasta, wręczając trzeźwym kierowcom gadżety.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest