„Niebiescy” szlifują formę

19 czerwca 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

ruch_chorzowRuch Chorzów ogłosił listę zawodników, która wyjedzie na zgrupowanie klubu zorganizowane w Kamieniu koło Rybnika. Obóz przygotowawczy do sezonu 2016/17 rozpocznie się w poniedziałek, 20 czerwca i potrwa sześć dni.

– „Niebiescy” będą budować formę do soboty. W tym czasie rozegrają jeden mecz kontrolny. Na zakończenie obozu chorzowianie zmierza się z Cracovią – poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

W 24-osobowej kadrze znajduje się tylko jeden napastnik – Łukasz Siedlik. Zgrupowanie opuści Adam Setla, któremu kończy się okres wypożyczenia w LKS Nadwiślan Góra. Waldemar Fornalik nie będzie mógł również skorzystać z usług Mariusza Stępińskiego przebywającego wraz z reprezentacją Polski na Euro 2016.

Kadra Ruchu na zgrupowanie w Kamieniu k. Rybnika:

Bramkarze: Kamil Lech, Jakub Miszczuk, Wojciech Skaba

Obrońcy: Mateusz Cichocki, Rafał Grodzicki, Michał Koj, Gracjan Komarnicki, Martin Konczkowski, Paweł Oleksy, Jakub Wagner, Jakub Żmuda

Pomocnicy: Przemysław Bargiel, Bartosz Gęsior, Łukasz Hanzel, Maciej Iwański, Artur Lenartowski, Adrian Lesik, Patryk Lipski, Kamil Mazek, Łukasz Moneta, Tomasz Podgórski, Łukasz Surma, Maciej Urbańczyk

Napastnik: Łukasz Siedlik

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest