Napastnik opuszcza Cichą

22 lipca 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

ruch_chorzow-1 Michał Efir nie jest już zawodnikiem Ruchu Chorzów. Kontrakt 24-letniego zawodnika został rozwiązany za porozumieniem stron. Wychowanek Wieniawy Lublin w ciągu ostatnich dwóch sezonów rozegrał w niebieskich barwach 52 mecze, w których zdobył 4 bramki.

Popularny „Efirek” trafił na Cichą w 2014 r. z Legii Warszawa podpisując 3-letni kontrakt. Jego ostatni sezon w Ruchu Chorzów z pewnością nie można zaliczyć do udanych. Na placu gry pojawiał się głównie w końcówkach spotkań i często leczył kontuzje. Kolejnym przystankiem w karierze Michała Efira będzie Drutex-Bytovia Bytów.

Pierwszoligowy klub, w którym były zawodnik Ruchu Chorzów trenował w ciągu kilku ostatnich dni, w piątek oficjalnie potwierdził transfer. „Efirek” podpisał z Drutex-Bytovią Bytów roczny kontrakt. – Kadra została skompletowana. Mamy nadzieję, że tym samym rywalizacja wzrośnie, a trenerzy będą mieli więcej alternatywnych rozwiązań, jeśli chodzi o atak – powiedział trener Rafał Gierszewski, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej pomorskiego klubu.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest