Nową autostradą prosto do Opery Leśnej na legendarnego Jaromira Nohavicę !!!

Nową autostradą prosto do Opery Leśnej na legendarnego Jaromira Nohavicę !!!

1 lipca 2016 Wyłączono przez redakcja

Otwarcie autostrady A1 między Strykowem a Tuszynem, to rewelacyjna informacja dla wszystkich fanów z południa Polski oraz ze Śląska. Otwarcie nowego odcinka powoduje, że do Sopotu dojechać będzie można wręcz w ekspresowym tempie. Legendarny  Jaromir Nohavica wystąpi w sopockiej Operze Leśnej z niezwykłym koncertem. Nie zabraknie znanych hitów artysty, jak również świeżych akcentów. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży, a ich ceny kształtują się pomiędzy 60 a 100 zł.

Organizatorem imprezy jest Cinematographer Productions.

Bilety do nabycia:

Jaromir_Nohavica_CPPiosenki Nohavicy mają bardzo różny charakter. Są wśród nich zarówno poetyckie, pełne zadumy ballady, jak i wesołe, wręcz rubaszne pieśni. Początkowo pisał teksty dla innych wykonawców. Zasłynął w tamtych czasach głównie piosenką Lásko, voníš deštěm (Miłości, pachniesz deszczem) dla Marii Rottrovej. Dopiero od 1982 roku, namówiony przez przyjaciół, zaczął sam wykonywać swoje utwory. Od tej pory stał się popularnym wykonawcą, a od lat 90 jest stale w czołówce najpopularniejszych czeskich pieśniarzy.

W Polsce pieśniarz cieszy się nie mniejszą popularnością niż w swojej ojczyźnie. Świadczyć o tym może płyta „Świat według Nohavicy” w polskim tłumaczeniu i wykonaniu polskich artystów, która niedługo po publikacji pokryła się złotem.

3 lipca 2016

Opera Leśna – Sopot

 Więcej informacji: www.cinepro.pl

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest