3 lipca na Dzień z Jogą – Przez Jogę do Marzeń – Park Śląski

3 lipca na Dzień z Jogą – Przez Jogę do Marzeń – Park Śląski

1 lipca 2016 Wyłączono przez redakcja

Wraz z początkiem wakacji wolontariusze Fundacji Mam Marzenie oraz Park Śląski w Chorzowie zapraszają na Dzień z Jogą – Przez Jogę do Marzeń. Już 3 lipca w godzinach 9.00 – 18.00 wszyscy chętni będą mogli poznać jogę i jej różne odmiany w trakcie treningów prowadzonych przez renomowanych instruktorów. W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz spełnienia marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Joga ElmarWakacje to czas odpoczynku, również tego aktywnego. Wykorzystując letni okres, wolontariusze Fundacji Mam Marzenie oraz Park Śląski w Chorzowie, chcą zachęcić mieszkańców regionu do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Już 3 lipca w Parku Śląskim w Chorzowie w Ogrodzie Japońskim w godzinach od 9.00 do 18.00 odbędzie się Dzień z Jogą – Przez Jogę do Marzeń. Na wszystkich uczestników imprezy czeka wiele atrakcji, m.in. zajęcia z jogi: joga dla dzieci, dla kobiet w ciąży, joga z krzesłem, joga terapeutyczna z uwzględnieniem korekty wad postawy. Dodatkowo zaplanowano koncert mis tybetańskich oraz warsztaty masażu, czy też zajęcia z chustowania. Podczas wydarzenia wolontariusze katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie będą zbierać pieniądze na rzecz spełnienia marzeń podopiecznych fundacji oraz zaaranżują strefę dziecięcą, gdzie będą malować buzie, puszczać duże bańki mydlane oraz zorganizują zajęcia plastyczne pt. ,,Namaluj swoje marzenie”.

Fundacja Mam Marzenie działa od ponad 12 lat. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, sponsorów i osób, które na dziecięce marzenia przekazują swój 1% podatku, spełniono już ponad 6 600 marzeń! Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem fundacji mogą odwiedzić www.MamMarzenie.org, gdzie znajda informację jakie marzenia wciąż czekają na spełnienie oraz w jaki sposób można pomóc fundacji.

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest