Siłownia terenowa od Nestlé w Chorzowie ?

Siłownia terenowa od Nestlé w Chorzowie ?

6 lipca 2016 Wyłączono przez redakcja

Ostatnia dzień na zagłosowanie na siłownię terenową od Nestlé w Twojej okolicy!

Do 6 lipca internauci mogli zadecydować, gdzie powstanie 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach programu „Nestlé porusza Polskę” zorganizowanego z okazji 150-lecia działalności firmy. W sumie w całej Polsce do konkursu zgłoszono aż 710 lokalizacji. Obecnie na stronie www.NestlePorusza.pl trwa internetowe głosowanie. Każdego dnia można było oddać 1 głos.

Na stronie NestlePorusza.pl trwa jeszcze wielkie głosowanie – wyłącznie od aktywności internautów zależało, gdzie powstanie 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”. Codziennie każdy mógł oddać 1 głos i tym samym wspomóc wybraną gminę w plebiscycie.

 Jak głosować?

Na www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać województwo, miasto, kod pocztowy i sprawdzić, czy w ta lokalizacja bierze udział w konkursie. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Każdego dnia można było oddać 1 głos. Głosowanie trwa jeszcze – do 6 lipca 2016 roku.

 Nestlé porusza Polskę

Program został ogłoszony w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia istnienia firmy Nestlé. W pierwszym etapie, gminy z całej Polski zgłaszały chęć udziału w konkursie i posiadania siłowni na swoim terenie. W kolejnym etapie, który trwa do 6 lipca internauci swoimi głosami zadecydują, gdzie powstaną siłownie terenowe Nestlé.

W lokalizacjach, które zdobędą największą liczbę głosów, będzie można ćwiczyć na siłowniach terenowych już jesienią. Ambasadorem programu „Nestlé porusza Polskę” jest Zbigniew Bródka – polski łyżwiarz szybki i złoty medalista olimpijski.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest