Znęcał się nad matką

16 sierpnia 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

40-365390Chorzowscy funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę, który stosował wobec swojej matki przemoc fizyczną oraz psychiczną. Sąd po rozpoznaniu sprawy zastosował wobec 29-latka tymczasowy areszt.

– Mężczyzna przez ostatnie 3 lata wszczynał w domu awantury, podczas których szantażował swoją matkę, wulgarnie się do niej odnosił oraz niejednokrotnie szarpał ją i bił. Groził jej również pozbawieniem życia. W czerwcu trafił do policyjnego aresztu, a prokurator wydał nakaz opuszczenia przez niego mieszkania oraz zabronił kontaktowania się z matką – informuje chorzowska komenda policji.

29-latek nie zastosował się do postanowień prokuratury. Wg ustaleń chorzowskich funkcjonariuszy mężczyzna nie zmienił swojego zachowania i w dalszym ciągu stanowi zagrożenie dla swojej matki. – W piątek dzielnicowi na wniosek prokuratury zatrzymali mężczyznę, a następnie doprowadzili go do Sądu Rejonowego w Chorzowie. Sędzia po rozpoznaniu sprawy nie miał żadnych wątpliwości i aresztował domowego agresora. Mężczyzna z budynku sądu trafił bezpośrednio do więziennej celi – dodają policjanci.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest