Zostań superpływakiem!

26 sierpnia 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

W przyszły czwartek, w basenach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy. ul. Granicznej 92 oraz przy Pl. Powstańców Śląskich, ruszy akcja „Superpływak”. Jej głównym celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

– Akcja skierowana jest dla wszystkich sympatyków pływania i trwać będzie od 1.09.2016 r. do 31.12.2016 r. Osoby, które wezmą udział w kampanii w zależności od ilości przepłyniętych kilometrów zdobędą miano brązowego, srebrnego lub złotego „Superpływaka” – informuje MORiS.

W przedsięwzięciu może wziąć udział każda osoba potrafiąca pływać, bez względu na wiek. Wystarczy kupić bilet i przed wyjściem do szatni zgłosić ratownikowi przepłynięty w danym dniu dystans. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w akcji tylko pod nadzorem trenera, instruktora pływania, rodzica lub opiekuna prawnego.

Każdy, kto do końca trwania akcji przepłynie minimum 25 km uzyska tytuł „Superpływaka” brązowego. Z kolei osoby, które pokonają dystans 50 km otrzymają miano „Superpływaka” srebrnego, a 75 km – złotego. Wyróżnieni uczestnicy, w styczniu 2017 r., zostaną zaproszeni na uroczystość zakończenia akcji i otrzymają pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Karty zgłoszenia do akcji będzie można odebrać w kasach basenowych. Bieżące wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.moris.chorzow.pl/superplywak i aktualizowane w każdy poniedziałek tygodnia.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest