Uwaga! Objazdy!

20 października 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

W piątek, 21 listopada, ok. godz. 18:00, rozpoczną się prace związane z ułożeniem ostatniej warstwy asfaltu na ul. Siemianowickiej. W związku z tym jezdnia zostanie wyłączona z ruchu na czas wykonywania robót drogowych na tym obszarze.

– Pomiędzy skrzyżowaniem ulic Siemianowickiej, Mazurskiej, Bożogrobców oraz skrzyżowaniem ulic Siemianowckiej (w Chorzowie), Bytkowskiej, Telewizyjnej (w Katowicach) i Wróblewskiego (w Siemianowicach Śląskich) – wyznaczone zostaną objazdy prowadzone ciągiem ulic: Bożogrobców, pl. św. Jana, Maciejkowicką, Michałkowicką w Chorzowie oraz ulicami Maciejkowicką, Kościelną, Oświęcimską, Bytkowską, Niepodległości i Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich – informuje urząd miasta w Chorzowie.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace zostaną zakończone w sobotę, 22 listopada. Do tego czasu dojazd do posesji i ulic sąsiadujących będzie utrudniony. Zmienione zostaną również trasy przejazdu autobusów nr 190, 663, 664 i 665. Komunikat zawierający szczegółowe informacje dot. zmian w kursowaniu autobusów można przeczytać na stronie internetowej KZK GOP.

fot.: UM Chorzów

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest