Namierzyła poszukiwane auto

9 listopada 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Policjantka z Katowic w cz49-381874asie wolnym od służby namierzyła przywłaszczony samochód. Jadąc za nim, na bieżąco informowała o wszystkim dyżurnego. Dzięki jej czujności i zaangażowaniu volkswagen warty 83 tys. zł trafił już do właściciela.

Wczoraj policjantka z komisariatu III w Katowicach, będąc na urlopie wypoczynkowym, zauważyła na ulicy Katowickiej w Chorzowie białego volkswagena scirocco. We wrześniu przyjmowała ona zawiadomienie o przywłaszczeniu takiego auta. Skontaktowała się telefonicznie z zastępcą naczelnika wydziału kryminalnego i podając numery rejestracyjne potwierdziła, że jest to właśnie poszukiwany samochód.

Policjantka zadzwoniła następnie do dyżurnego chorzowskiej policji i cały czas jadąc za volkswagenem, informowała w którym kierunku jedzie kierowca. Gdy pojazd się zatrzymał podeszła do niego i wylegitymowała mężczyznę. Na miejsce przyjechali policjanci z Chorzowa, którzy zabezpieczyli auto. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych potwierdziło się, że pojazd ten figuruje jako utracony w wyniku przywłaszczenia. Samochód został już zwrócony właścicielowi.

Źródło: KMP Chorzów

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest