Weź psiaka na spacer!

Weź psiaka na spacer!

10 grudnia 2016 Wyłączono przez redakcja

Masz trochę wolnego czasu? Weź psiaka na spacer! W ramach dni otwartych w  chorzowskim schronisku można wyprowadzać czworonogi !

Wszyscy zainteresowani mogą wyprowadzać psy 10.12 – 11.12 oraz 17.12 – 18.12 w godzinach od 10:00 do 14:00 (do godziny 14:00 należy odprowadzić zwierzę z powrotem)., kiedy to najpóźniej należy odstawić szczekającego podopiecznego z powrotem do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Oprócz wyprowadzenia psów i dostarczenia im możliwości wyjścia poza schroniskowe boksy można chorzowski zwierzęcy przytułek wesprzeć materialnie: darowizną w postaci suchej karmy lub karmy w puszkach, koców, smyczy i innych rzeczy, które mogłyby być przydatne w schronisku, poprzez zakupy na charytatywnym bazarku, z którego przychód przejdzie na dom dla bezdomnych zwierząt lub dokonać adopcji wirtualnej.

Poza adopcją wirtualną można też oczywiście przygarnąć kota lub psa do domu na stałe poprzez prawdziwą adopcję. Ostatnio do schroniska trafiło dużo małych i młodych kociątek oraz szczeniaczków, które szukają ciepłych domów.

Poza pomocą podczas dni otwartych można jeszcze wesprzeć schronisko poprzez przekazanie na jego rzecz 1% podatku lub wolontariat, na który można się zgłosić podczas naborów. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie internetowej schroniska.

Aby wyprowadzić pieska na spacer należy mieć ukończone 18 lat i dowód osobisty przy sobie. Osoby niepełnoletnie mogą wyprowadzać psiaki jedynie pod opieką i na pełną odpowiedzialność towarzyszącej osoby dorosłej. Zachęcamy całe rodziny na niecodzienny spacer.

Chorzowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt jest prowadzone przez TOZ Oddział w Chorzowie i jest umiejscowione na ul. Opolskiej 36 w Chorzowie.

Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie,  profil „Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie” na Facebooku

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest