Czy Bargiel opuści Ruch jak Ćwielong?

Czy Bargiel opuści Ruch jak Ćwielong?

4 stycznia 2017 Wyłączono przez redakcja

Nowy rok fatalnie się rozpoczyna dla Niebieskich. Piotr Ćwielong rozwiązał umowę z klubem. Spekuluje się, że trafi do Śląska Wrocław lub 2. Bundesligi, chociaż sam twierdzi że, to ze względów rodzinnych.  Na oficjalnej stronie klubu wypowiada się o tym fakcie i sądzi że kibice jego decyzję uszanują „mam nadzieję, że wszyscy to uszanują” podkreśla Piotr Ćwielong.

fot. Rafal Rusek / źródło: Pressfocus LESZEK BŁAŻYŃSKI

Bargiel jako nowy supertalent Ruchu. W lidze rozegrał 5 spotkań. Poza tym błyszczał w zespole juniorów oraz w kadrze narodowej U-17. Jak twierdzą portale sportowe m.in przegląd sportowy – Rywalizują o niego już trzy kluby. Bargiel był też na testach we włoskim klubie Interu Mediolan i Udinese. Obecnie nastolatka chce również pozyskać angielskie Southampton FC. Możliwe, że jego transfer rozstrzygnie się już w tym tygodniu.

Jak twierdzą znawcy jedynie jest pewne że, nie zanosi się na odejście Patryka Lipskiego, którego to ponownie chce pozyskać Lechia Gdańsk. „Lipski jest wyceniany według transfermarkt na 600 tysięcy euro. Ruch nie chce go jednak puścić, bo na klubie nadal ciąży zakaz transferowy i byłyby problemy z zatwierdzeniem następcy, a poza tym ofensywny pomocnik może być zdecydowanie więcej wart po młodzieżowych mistrzostwach Europy.” (przegląd sportowy)

(żródło internet, sport, przegląd sportowy)

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest