Czy PGM dba o bezpieczeństwo swoich lokatorów?

Czy PGM dba o bezpieczeństwo swoich lokatorów?

10 stycznia 2017 Wyłączono przez redakcja

Witam,

Piszę, bo chcę się poradzić. Otóż posiadam w domu piec kaflowy, którym grzeję, by mieć ciepło w domu. W Listopadzie tego roku najprawdopodobniej rozsadziło mi ten piec od środka. Odpadają mi kafle, zaprawa między kafelkami się rozkrusza, piec nie trzyma ciepła. Panel z drzwiami wysunął się do przodu przez co stworzyła się szczelina. Zgłosiłem tą sprawę w PGMie i jedyne co usłyszałem to to, że jest to moja wina.

Odbyły się dwie wizje lokalne z przedstawicielem firmy, która remontowała moje mieszkanie i wynajęła zduna, który przebudował mi piec przed wprowadzeniem się do mieszkania. Jedyne co usłyszałem, to to, że piec trzeba wyczyścić. Zdun, pracownik budowlany, oraz kominiarz (obecny od drugiej wizji) kompletnie zbagatelizowali moje zgłoszenia o rozpadającym się piecu twierdząc, że „tak ma być”.

Poza tym zostałem perfidnie okłamany przez pracownika firmy budowlanej, który twierdzi, że „drzwi z uszczelką nie produkują, ponieważ uszczelki wykonywano z azbestu”. Zgłosiłem do głównego PGMu na Bałtyckiej, że zostałem w tej sprawie okłamany, lecz dostałem odpowiedź, że drzwi, które posiadam są sprawne technicznie. Druga sprawa to owy zdun. Umawiał się ze mną na „usunięcie usterek” 5 razy! Nie przyjechał do dziś, za każdym razem, albo się jakoś dziwnie tłumacząc, albo nie odbierając telefonu. Gdy poprosiłem w PGMie o jego imię i nazwisko, nie dostałem go. Miał ktoś podobny problem? Nie wiem co robić. Jestem już bezsilny. Piec wywaliło nie z mojej winy. W kaflowym piecu palę od dziecka i wiem jak to robić by było ciepło nie używając dużo węgla, ani drzewa, poza tym wiem co robić by pieca nie rozsadziło z mojej winy. Proszę o pomoc. Być może opublikujecie to u was na stronie i to jakoś pomoże…

(adres do wiadomości Redakcji)

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest