Ferie na „śląskim” od 16 do 27 stycznia

Ferie na „śląskim” od 16 do 27 stycznia

11 stycznia 2017 Wyłączono przez redakcja

Stadion Śląski serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do aktywnego spędzania ferii zimowych w mieście. Od 16 do 27 stycznia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-13:00, na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego organizowane będą bezpłatne zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne, zarówno dla dzieci i młodzieży chcących uczęszczać na zajęcia indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych.

– Przewidujemy w naszym programie ferii: konkursy, pokazy różnych dyscyplin sportu, gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne, a także prelekcje dotyczące historii i przyszłości obiektu. Już teraz mamy ustalone spotkania z zawodnikami lacrosse`a (16 stycznia) oraz speed-balla (24 stycznia) – mówi Jakub Jagoś, który odpowiada za projekt „Ferie na Śląskim” ze strony spółki Stadion Śląski i dodaje – Postaramy się także o treningi piłkarskie. Dzieci na pewno nie będą się nudzić. Mamy już zgłoszone grupy z Katowic, Chorzowa i Piekar Śląskich. Uczestnicy będą mieli zapewnione gorące napoje oraz ….. mnóstwo wrażeń. 

W zależności od warunków atmosferycznych zajęcia realizowane będą na obiektach otwartych lub zamkniętych. Formularze zgłoszeniowe indywidualne i grupowe dostępne są na www.stadionslaski.pl Zachęcamy także do obserwowania wydarzenia „Ferie na Śląskim” na naszym profilu na Facebooku pod adresem: facebook.com/StadionSlaski

Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt.

Wszelkie informacje dostępne są także pod adresem e-mailowym:

jakub.jagos@stadionslaski.pl oraz pod numerem telefonu: 500-006-415.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest