Chorzowska Akademia Dzieci

Chorzowska Akademia Dzieci

19 lutego 2017 Wyłączono przez redakcja

Wiosenny semestr w Chorzowskiej Akademii Dzieci rozpocznie się w poniedziałek, 20 lutego. W ofercie ponownie znajdą się między innymi zajęcia adaptacyjne, gimnastyka mamy, taty i smyka, gimnastyka dla kobiet w ciąży, sylabowa nauka czytania, pracowania artystyczna, zajęcia teatralne, czy aerobik dla mam.

Wszystkie spotkania i warsztaty prowadzone są w siedzibie Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. Tradycyjnie już, na inaugurację nowego semestru przygotowano niespodziankę dla wszystkich członków i sympatyków Chorzowskiej Akademii Dzieci. – Tym razem na start proponujemy Festiwal Masek i Strojów Karnawałowych – wyjaśnia Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. aktywizacji społecznej. – To wspólna zabawa, połączona z prowadzonymi pod opieką wykwalifikowanych animatorek zajęciami artystycznymi, podczas których dzieci samodzielnie przygotują efektowne przebrania. Wszystkie niezbędne materiały na Festiwal Masek i Strojów Karnawałowych będą dostępne na miejscu. Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wydarzenie odbędzie się w środę, 22 lutego, w Centrum Integracji Międzypokoleniowej. Start zaplanowany jest na godzinę 9.

Chorzowska Akademia Dzieci oferuje bezpłatne zajęcia dla dzieci od 2 roku życia. Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie internetowej Centrum Integracji Międzypokoleniowej (www.centrum.chorzow.eu) w zakładce „Dzieci i rodzice” oraz w siedzibie CIM. – Na nowy semestr będzie można zapisać się osobiście albo przed pierwszymi zajęciami, w poniedziałek 20 lutego, albo po Festiwalu Masek i Strojów Karnawałowych – tłumaczy Małgorzata Wójcikowska, koordynatorka Chorzowskiej Akademii Dzieci. – Wszyscy ci, którzy nie dadzą rady zgłosić się w tych terminach, będą mogli dołączyć później do grup, w których pozostaną wolne miejsca.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest