Men’s Health i Women’s Health z nowymi aplikacjami

Men’s Health i Women’s Health z nowymi aplikacjami

26 lutego 2017 Wyłączono przez redakcja

Pod koniec ubiegłego roku na rynku zadebiutowały dwie nowe aplikacje wydawnictwa Motor Presse Polska: aplikacja Men’s Health i Women’s Health. Dzięki temu najnowsze wydania gazet zawsze będą pod ręką w nowoczesnej i wygodnej formie. Nowością jest również wersja przeglądarkowa e-wydań Men’s Health i Women’s Health, umożliwiająca dostęp do magazynu na stronie www – wystarczy założyć konto, do którego można się logować ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

Dostęp do wersji przeglądarkowej Men’s Health: http://e.mpp.pl/MH/, Women’s Health: http://e.mpp.pl/WH/. Dzięki nowoczesnej technologii html treść gazet dopasowuje się do wszystkich urządzeń (przeglądarki komputera, jak również wyświetlaczy telefonów komórkowych oraz tabletów z systemami operacyjnymi iOS i Android).

Decyzją zarządu Motor Presse Polska poprzednie aplikacje wspomnianych tytułów będą wygaszane (dostęp do archiwalnych numerów zostanie zachowany, ale nie będą już publikowane nowe cyfrowe numery magazynów). Dla wszystkich czytelników, którzy wykupili wcześniej dostęp do e-wydań w starej aplikacji, wydawnictwo umożliwia dostęp do zawartości gazet w nowych aplikacjach (zgodnie z wybraną prenumeratą). Potwierdzenie zakupów w starej aplikacji należy zgłaszać pod adresami mailowymi: prenumerata_mh@mpp.pl [prenumerata Men’s Health] oraz prenumerata_wh@mpp.pl [prenumerata Women’s Health]. Ponadto osoby, które przeniosą swoje konta do nowych aplikacji, otrzymają od wydawcy dodatkowe 6 miesięcy prenumeraty gratis!

Aplikacje dostępne są na wszystkie urządzenia z systemami iOS i Android, i można je pobrać odpowiednio ze sklepów App Store i Google Play.

W chwili obecnej firma wprowadza pierwszy polski multitytułowy kiosk cyfrowy, który we współpracy z sieciami kawiarni, umożliwi dostęp do najnowszej prasy w wygodnej aplikacji mobilnej (wersja na urządzenia iOS i Android).

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest