Agresorzy w rękach policji

2 marca 2017 Wyłączono przez Tomasz Breguła

W miniony weekend późnym wieczorem policyjni wywiadowcy zatrzymali dwóch sprawców pobicia. Mężczyźni w czasie zdarzenia i interwencji byli bardzo agresywni. Grozi im do 3 lat więzienia.

Policyjni wywiadowcy z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, patrolując centrum miasta Chorzowa zauważyli dwóch mężczyzn z widocznymi śladami pobicia. Po udzieleniu im pomocy przedmedycznej okazało się, że zostali oni zaatakowani przez nieznanych napastników. Jak ustalili policjanci poszkodowani zostali zaczepieni, przez dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy po krótkiej rozmowie zaatakowali jednego z nich.

Poszkodowany z licznymi obrażeniami głowy trafił do szpitala miejskiego. Funkcjonariusze bezzwłocznie rozpoczęli poszukiwania sprawców tego pobicia. Około godziny 23:00 na ul. Hajduckiej policyjni wywiadowcy namierzyli grupę nietrzeźwych mężczyzn, z których dwóch rysopisem odpowiadało sprawcom wcześniejszego zdarzenia. Policjanci błyskawicznie zatrzymali wytypowanych mężczyzn, którymi okazali się mieszkańcy Chorzowa w wieku 23 lat. Za pobicie mogą w więzieniu spędzić 3 lata.

Źródło: KMP Chorzów.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest