Budżet Obywatelski.

Budżet Obywatelski.

11 sierpnia 2017 Wyłączono przez redakcja
Ruszają prace nad kolejną edycją Budżetu Obywatelskiego Chorzowa. – Do współpracy ponownie zapraszamy mieszkańców. Chcemy wspólnie wypracować formułę tegorocznej edycji, tak aby spełniała ich oczekiwania – wyjaśnia Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa. Pierwsze spotkanie, na którym społecznicy i wnioskodawcy z poprzednich edycji będą pracować nad regulaminem, odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:00 w Urzędzie Miasta w Chorzowie (Mała Sala Sesyjna, 2 piętro). Podczas konsultacji mieszkańcy zdecydują o zasadach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego, w tym także o podziale środków na projekty społeczne i inwestycyjne.

W drugiej połowie sierpnia w dzielnicach odbędą się spotkania informacyjne połączone z warsztatami z mapowania. Będzie to okazja to podzielenia się pomysłami na inwestycje oraz do zapoznania się z zasadami składania wniosków i głosowania:

21.08 Chorzowskie Centrum Kultury
22.08 Starochorzowski Dom Kultury
28.08 III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
29.08 Biblioteka Miejska przy ul. Ryszki
30.08 Centrum Inicjatyw Społecznych

Składanie wniosków potrwa od 1 do 15 września, a głosowanie odbędzie w drugiej połowie października. Szczegóły dotyczące inwestycji realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego dostępne są na stronie www.bo.chorzow.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło UM Chorzów

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest