Chorzów 19288 km – rywalizujemy o miano najbardziej rowerowych miast w Polsce!

Chorzów 19288 km – rywalizujemy o miano najbardziej rowerowych miast w Polsce!

12 sierpnia 2017 Wyłączono przez redakcja

Właśnie minęło 100 dni kampanii społecznej „Kręć Kilometry po technologię”. Licznik wskazuje ponad 35 milionów przejechanych kilometrów i ponad 1100 polskich miast rywalizujących  o wyjątkowe święto technologii i tytuły najbardziej rowerowych miejsc w Polsce. A kampania społeczna Fundacji Allegro All For Planet trwa do 30 września.

Pokazy najnowszych technologicznych gadżetów oraz możliwość ich testowania, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci a także 24-godzinny maraton programowania z nagrodą o wartości 10 tysięcy złotych dla zwycięskiej drużyny – to tylko niektóre elementy Allegro Tech Days, czyli wydarzenia, które wygra pięć najlepszych miast w tegorocznej kampanii „Kręć Kilometry po technologię”.

„Poznańskie Allegro Tech Days pokazało, że nasze święto technologii to wydarzenie bez precedensu. Dla każdego z miast, do których zawitamy z taką nagrodą, będzie to coś wyjątkowego. Każdy, niezależnie do wieku, znajdzie na nim coś interesującego dla siebie” – przekonuje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Na poznańskie Allegro Tech Days przyszło ponad 3 tysiące osób. Wielu bawiło się z technologią przez cały dzień.

Zobaczcie relację z Allegro Tech Days Poznań, by poznać nagrodę w kampanii „Kręć Kilometry po technologię”: https://vimeo.com/227898877!

Z końcem kampanii Fundacji Allegro All For Planet, a więc 30 września, poznamy listę miast, do których zawita ten technologiczny event. Walka cały czas trwa. By pomóc swojemu miastu wystarczy rejestracja na stronie internetowej kampanii i przejechanie z użyciem jednej z kilku aplikacji jak największej liczby kilometrów na rowerze. Do tego indywidualni uczestnicy też mogą liczyć na technologiczne nagrody!

„Warszawa i dziesięcio-tysięczny Międzychód, Poznań czy prawie 10-krotnie mniejsze od niego Pabianice walczą zacięcie o pozostanie w pierwszej piątce. Niedawno, z rozmachem, wszedł do niej także Lublin. Ale metropolitarny przecież Gdańsk czy 26-tysięczny Wałcz depczą im po piętach. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki” – dodaje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Wręczenie nagród, czyli wydarzenia technologiczne w miastach z pierwszej piątki kampanii „Kręć Kilometry po technologię”, rozpocznie się w październiku. Aż do wiosny 2018 Allegro Tech Days jeździć będzie po Polsce, promując technologię i edukację przez zabawę. Więcej informacji
o kampanii oraz ranking miast aktualizowany na bieżąco na www.kreckilometry.pl.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest