Powrót do szkoły z Carrefour.

Powrót do szkoły z Carrefour.

3 sierpnia 2017 Wyłączone przez redakcja

Wśród prawie 3 000 artykułów szkolnych dostępnych w sklepach Carrefour znalazły się zestawy szkolne z motywami najpopularniejszych produkcji filmowych, plecaki 3D i wiele innych.

W sklepach Carrefour rusza specjalna promocja „Wyprawka szkolna”, która potrwa do 10 września br. Bogata i różnorodna oferta artykułów szkolnych w Carrefour pozwala na wybór produktów odpowiadających potrzebom każdego ucznia. Oprócz standardowych przyborów, w ofercie odwiedzający sklepy Carrefour znajdą również meble niezbędne do aranżacji miejsca nauki, a także szeroki wybór ubrań dziecięcych. Dodatkowo Carrefour daje swoim klientom gwarancję najniższej ceny na wybrane produkty. Jeżeli klient znajdzie wybrany produkt w niższej cenie, Carrefour zwróci mu podwójną różnicę.

W swojej najnowszej ofercie szkolnej Carrefour Polska zadbał o najmłodszych uczniów przygotowując specjalne zestawy szkolne, bazujące na najpopularniejszych produkcjach filmowych, takich jak: Kraina Lodu, Minionki, Auta czy Trolle. W każdym zestawie znajduje się pełne wyposażenie niezbędne do poradzenia sobie ze szkolnymi obowiązkami w najlepszym humorze.

Potencjalnymi hitami w roku szkolnym 2017/2018 mogą być również plecaki 3D z wypukłymi elementami lub produkty spersonalizowane. Znajdą się wśród nich na przykład piórniki imienne lub piórniki dedykowane szkolnym urwisom z napisem „Nikt nie jest doskonały”. Ofertę wyprawki szkolnej Carrefour Polska uzupełniają zeszyty i bloki rysunkowe w różnorodne wzory, kredki i przyrządy piśmiennicze oraz książki edukacyjne.

 


artykuł sponsprowany

  

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest