Spotkanie z Remigiuszem Mrozem.

Spotkanie z Remigiuszem Mrozem.

12 października 2017 Wyłączone przez redakcja

Spotkanie z Remigiuszem Mrozem – jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy młodego pokolenia, który w 2 lata podbił niemal wszystkie listy bestsellerów.

Z okazji odbywających się Targów Książki w Krakowie Wydawnictwo Czwarta Strona oraz Wydawnictwo FILIA zapraszają na spotkanie z Remigiuszem Mrozem. Odbędzie się ono 28 października w Sali Praga A na ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 od konferencji prasowej, podczas której autor odpowie na pytania dziennikarzy. Zobaczy się również z czytelnikami i podpisze książki.

Remigiusz Mróz to bez wątpienia największy fenomen polskiej literatury ostatnich lat. W ciągu 4 lat wydał 21 książek, na spotkania autorskie ściąga setki czytelników, na targach książki za każdym razem ustawiają się do niego kilkugodzinne kolejki po autograf, do tego wzbudza zainteresowanie mediów, a na podstawie dwóch serii – o Chyłce i Forście – powstają obecnie ekranizacje telewizyjne. Urodzony w 1987 roku w Opolu, ukończył z wyróżnieniem Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych.

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest