Pierwszy w Chorzowie klub CityFit – dzisiaj otwarcie!

8 listopada 2017 Wyłączone przez redakcja

Pierwszy klub CityFit w Chorzowie – dzisiaj otwarcie! Już dziś o północy (z 8 na 9 października) nastąpi otwarcie pierwszego w Chorzowie klubu fitness polskiej sieci CityFit. Zlokalizowany w Centrum Handlowym AKS klub wyróżnia się nowoczesnym sprzętem, dostępnością przez całą dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów – zwłaszcza w przedsprzedaży. Klub można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Chorzowski CityFit znajduje się w Centrum Handlowym AKS (ul. Parkowa 20). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. We wnętrzu o powierzchni 2050 mkw. znalazł się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 10 ergonomicznych stref, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście będzie możliwe na skan wybranych punktów na mapie palca. Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness.

Najkorzystniej w przedsprzedaży

W ofercie przedsprzedażowej (tylko do północy!) miesięczny karnet open do CityFit Chorzów AKS kosztuje jedynie 49,95 złotych. Od jutra cena członkostwa wzrośnie do kwoty 59,95 złotych miesięcznie. Co ważne, cena po której zapiszemy się do klubu nie zmieni się przez cały okres członkostwa. Sieć nie wymaga również podpisywania długoterminowej umowy, a opłata wpisowa wynosi 0 złotych. Dodatkowo, osoby, które zapiszą się do klubu przed oficjalnym otwarciem i zarejestrują na specjalnym formularzu (dostępny na stronie klubu), mają szansę na wygranie Toyoty Aygo i innych atrakcyjnych nagród.

Dzień Otwarty

Klub można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Dzisiaj w godzinach 12.00 – 20.00 chorzowski CityFit jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy mogą obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z trenerami oraz zapisać na preferencyjnych warunkach.

– Niezależnie od tego czy ćwiczą Państwo regularnie, mieliście dłuższą przerwę czy też będzie to Wasza pierwsza przygoda z fitnessem, gorąco zapraszam do CityFit. Gwarantujemy świetny trening na naprawdę konkurencyjnych warunkach. Nasza sieć słynie też z doskonałej atmosfery i również w Chorzowie zadbamy o to, aby klub stał się miejscem, do którego będą Państwo przychodzić z przyjemnością. – mówi Marcin Kijek, manager klubu.

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: http://chorzow.cityfit.pl/

Lokalizacja: Centrum Handlowe AKS, Chorzów, ul. Parkowa 20

Oficjalne otwarcie klubu: o północy 8/9 listopada 2017

Więcej informacji: www.cityfit.pl

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.  www.cityfit.pl

Kontakt dla mediów:

Karolina Bałaban

k.balaban@cityfit.pl

504 099 936

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest