Gala KSW 41 w katowickim Spodku Pay Per View w Graficom

Gala KSW 41 w katowickim Spodku Pay Per View w Graficom

21 grudnia 2017 Wyłączone przez redakcja

Kto będzie walczył? Jaka będzie karta walk KSW 41, gdzie kupić bilety na galę KSW 41. Gdzie oglądać KSW 41 online i w telewizji? KSW 41 – bilety, KSW 41 online, KSW 41 karta walk, KSW 41 transmisja, KSW PPV.
telewizja kablowa graficom, internet, PPV, Wielkie emocje budzi zapowiadany pojedynek Tomasza Oświecińskiego z „Popkiem Monsterem”. Jak aktor poradzi sobie w swoim debiucie w klatce? Przekonamy się już 23 grudnia. Organizatorzy KSW poinformowali, że gala odbędzie się właśnie wtedy i zostanie zorganizowana w katowickim Spodku. Pojedynek oglądać można będzie też PPV w sieci Graficom. Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901. Dostęp do kanałów dla Abonentów Graficom będzie sprzedawany za 39 zł. Gala KSW 41 w katowickim Spodku Pay Per View w Graficom.

Możliwość zakupu dostępu do transmisji z gali będą mieli Abonenci pakietów Wielotematycznych i Mini HD.

Popek vs. Tomasz „Strachu” Oświeciński KSW 41 W Spodku walczyć będą Popek i Tomasz „Strachu” Oświeciński. Tomasz „Strachu” Oświeciński to aktor, znany głównie z filmów Patryka Vegi – dwóch najnowszych części „Pitbulla” oraz „Botoksu”. Oświeciński niedawno podpisał kontrakt z KSW. Jego pierwszym przeciwnikiem będzie polski raper i zawodnik MMA – Popek „Monster”.

Już niebawem Gala KSW 41 w katowickim Spodku Pay Per View w Graficom. W klatce zobaczymy też Artura Sowińskiego, który zmierzy się z Kleberem Koike Erbstem. „Kornik” będzie chciał odebrać Japończykowi pas i nie pozostaje bez szans. Przypomnijmy, że obaj zawodnicy zmierzyli się już ze sobą w 2015 roku, na gali KSW 33. Wtedy Polak zdominował rywala w stójce i sięgnął po pas wadze piórkowej.

W walce wieczoru wystąpi natomiast Borys Mańkowski. Nie wiadomo jeszcze, z kim zawalczy polski wojownik. Mańkowski, tak jak Sowiński, także stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego.

Pojedynek oglądać można będzie też PPV w sieci Graficom. Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901. Dostęp do kanałów dla Abonentów Graficom będzie sprzedawany za 39 zł.

Szefowie KSW ogłosili już oficjalnie, że w Katowicach bić się będą także:

  • Kleber Koike Erbst (Brazylia/Japonia) – Artur „Kornik” Sowiński – o pas KSW wagi piórkowej 66 kg,
  • Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (RPA) o pas KSW wagi półśredniej 77 kg,
  • Marcin Wrzosek – Roman Szymański (piórkowa, 66), Michał Andryszak – Fernando Rodrigues jr. z Brazylii (ciężka, 120),
  • Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski (lekka, 70), Damian Jankowski (średnia, 84) – rywal nie jest jeszcze znany Karta walk KSW 41.

Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow? Oni nie. Pudzian ma zapisane w kontrakcie dwie walki w roku, a bił się już w Warszawie i Dublinie. Z kolei Chalidow zapowiedział, że w tym roku do klatki już nie wejdzie. Nie można wykluczyć, że w Spodku wystąpi Michał Materla, który po wyjściu z aresztu chce jak najczęściej wchodzić do klatki.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest