Podaruj na prezent… masaż!

12 grudnia 2017 Wyłączone przez redakcja

Święta tuż, tuż, a ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Podaruj swoim bliskim voucher na masaże u MR.PRODOTYK! To doskonały i uniwersalny upominek, z którego ucieszy się osoba w każdym wieku. Tylko w świątecznej promocji, wszystkie zabiegi w gabinecie mistrza masażu Marcina Fremel, 15% taniej!

Masaż na zdrowe plecy, relaksujący, wyszczuplający, a może z użyciem gorących kamieni? Podaruj na prezent… masaż!

W ofercie gabinetu MR.PRODOTYK na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. To wspaniały prezent dla osób pragnących pozbyć się stresu, szukających odnowy biologicznej, zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych czy relaksacyjnych. Tylko do 23 grudnia można kupić voucher, w ramach którego za wszystkie masaże zapłacicie 15% taniej! Wybierz produkt dostosowany do potrzeb bliskiej ci osoby, zamów go dzwoniąc pod pod numer: 504 009 402, a my przygotujemy dla ciebie elegancki  vouczer, który doskonale sprawdzi się jako prezent pod choinkę. Podaruj na prezent… masaż!

Podaruj na prezent... masaż!Właściciel gabinetu, Marcin Fremel, na swoją renomę pracował przez wiele lat, zdobywając wiedzę i umiejętności najpierw w sopockim sanatorium „Leśnik”, a następnie Grand Hotel Spa&Wellnes. Teraz wrócił w rodzinne strony, na Śląsk, gdzie już na początku działalności swojego gabinetu, osiągnął pierwszy sukces. W listopadzie tego roku MR.PRODOTYK zajął drugie miejsce w plebiscycie Dziennika Zachodniego na „Masażystę Roku”! Co jest tak wyjątkowego w masażach Marcina Fremel? Najlepiej przekonać się o tym samemu. Gabinet znajduje się w Katowicach, przy ul. ul. Raciborskiej 35e. Możliwe jest jednak zamówienie usługi masażu z dojazdem do klienta. Dołącz do nas na facebook-u nie przegapisz okazji!

MR.PRODOTYK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Do skorzystania z usług mistrza masażu Marcina Fremel zachęcają dodatkowo przystępne ceny, które w ofercie świątecznej są obniżone dodatkowo o 15%! Vouchery zakupione do 23 grudnia można wykorzystać do końca marca 2018 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej salonu MR.PRODOTYK. Vouchery świąteczne, które idealnie sprawdzą się jako gwiazdkowy prezent, można zamówić pod numerem telefonu 504 009 402.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest