Wieczór stand-upowy  w Chorzowie

Wieczór stand-upowy w Chorzowie

13 grudnia 2017 Wyłączone przez redakcja
Cykl stand-upowy w Chorzowie rozkręcił się na dobre! Raz w miesiącu w Pubie Kraken pojawią się najlepsi komicy z całej Polski. Już 16.12 pojawi się u nas Karol Kopiec i Maciek Adamczyk, a całość poprowadzi Wojtek Pięta. Są to komicy, którzy mają za sobą występy w TV (Kuba Wojewódzki, TVP w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central), czy na roastach (Wojewódzkiego, Urbańskiego czy Majewskiego).

Zapraszamy po więcej informacji na stronę wydarzenia na FB Wieczór stand-upowy w Chorzowie

Wieczór stand-upowy Wieczór stand-upowy zapewnia godziny nieustającego śmiechu i wspaniałej zabawy. Od klasycznego kabaretu odróżnia się towarzyską atmosferą i otwartością na widza, który może czuć się swobodnie w dialogu z wykonawcą. Przełamanie czwartej ściany umożliwia pełny kontakt z widzami, co pozwala komikowi na swobodę w improwizacji i umożliwia lepsze dopasowanie spektaklu pod każdą publiczność. Dzięki temu ta forma doskonale sprawdza się i z powodzeniem gości w klubach, ośrodkach kultury, na piknikach, imprezach firmowych czy nawet w teatrach.
By odbył się występ wystarczy niewielka scena i mikrofon oraz wygodne miejsca dla publiczności. Forma jest genialna w swojej prostocie, co zachęca nawet widzów by samemu spróbować sił przy mikrofonie.
To rozwijająca się forma komedii, której historia właśnie się pisze, dlatego zapraszamy cały Chorzów do uczestnictwa w tym zjawisku! Wieczór stand-upowy w Chorzowie
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest