Ferie na Śląskim!

Ferie na Śląskim!

25 stycznia 2018 Wyłączone przez redakcja

Stadion Śląski po raz kolejny zaprasza do aktywnego spędzania ferii. Futsal, zumba, krav maga, kickboxing, lacrosse, crossminton czy speed-ball to część zajęć, z których uczniowie będą mogli skorzystać na obiektach stadionu bezpłatnie podczas trwania zimowej przerwy.

Zajęcia rozpoczną się 29 stycznia i potrwają do 9 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00. Akcja „Ferie na Śląskim” skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 16 lat. Udział jest bezpłatny, a celem organizowanego po raz kolejny projektu jest zachęcenie uczniów do korzystania w czasie wolnym z różnych form aktywności.

Na uczestników czekają rozmaite zajęcia sportowo-rekreacyjne tj. futsal, zumba, krav maga, kickboxing, lacrosse, crossminton i speed-ball. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami, gier i zabaw dla najmłodszych oraz zajęć plastycznych. Będzie również możliwość zwiedzania stadionu, podczas którego uczniowie zobaczą m.in. arenę główną, szatnie reprezentacyjne czy posterunek policji.

Zachęcamy zarówno do udziału grupowego jak i indywidualnego. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.

Organizatorem akcji jest spółka Stadion Śląski. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 Stadion Śląski Sp. z o.o.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest