Przyjedź na Śląski i napisz z nami nową historię żużla

Przyjedź na Śląski i napisz z nami nową historię żużla

31 stycznia 2018 Wyłączone przez redakcja

We wrześniu 2018 roku wielki żużel powraca na legendarny Stadion Śląski. Dokładnie 15 września, w Chorzowie,  odbędzie się finałowa runda cyklu SEC, po której poznamy Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Impreza żużlowa roku, a taką niewątpliwie będzie finał SEC 2018 w Chorzowie, jest wydarzeniem, które wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Przyjedź na Śląski i napisz z nami nową historię żużla.

Stadion Śląski runda SECOrganizatorzy zapewnili bilety w atrakcyjnych cenach. Żadna żużlowa impreza o randze międzynarodowej nie miała takich biletów.

Sprzedaż ruszy już 10 lutego.

To, na co żużlowy świat czekał od lat, stanie się faktem we wrześniu 2018 roku – sport żużlowy, za sprawą finału cyklu Speedway Euro Championship powraca na Stadion Śląski w Chorzowie. „Śląski” to ważne miejsce nie tylko dla województwa Śląskiego, ale również dla historii polskiego żużla. To właśnie tu, w 1973 roku, Jerzy Szczakiel zdobył pierwszy dla Polski, złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Przyjedź na Śląski i napisz z nami nową historię żużla

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich fanów speedwaya nie lada gratkę. Możliwość obejrzenia najlepszych żużlowców Europy na legendarnym Stadionie Śląskim w cenach już od 19zł, to najlepsza żużlowa oferta dla wszystkich sympatyków czarnego sportu w 2018 roku. Jeszcze nigdy bilety na żużlową imprezę roku nie były takie tanie.

Kategorie oraz ceny biletów na Żużel na Śląskim:

  • Kategoria I – od 19 PLN
  • Kategoria II – od 39 PLN
  • Kategoria III – od 59 PLN
  • Kategoria IV – od 79 PLN
  • Kategoria V – od 99 PLN
  • Kategoria VIP – 599 PLN

Niepowtarzalna szansa na uczestniczenie w historycznym wydarzeniu oraz doznaniu niesamowitych emocji związanych z „Żużlem na Śląskim” otworzy się przed kibicami już 10 lutego. Właśnie wtedy, za pomocą portalu www.zuzelnaslaskim.pl, ruszy internetowa sprzedaż biletów na finałową rundę Speedway Euro Championship w Chorzowie.

Na kibiców, którzy zdecydują się przyjść na Stadion Śląski czeka mnóstwo atrakcji, które odkrywane będą w kolejnych dniach.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest