Mieszkańcy południa Polski powinni uważać…

20 marca 2018 Wyłączone przez redakcja

Po ponad 99 milionach lat pojawi się w małopolskim Zatorze. O kim mowa? Największy na świecie dinozaur liczący 35 metrów długości i 9 wysokości powstaje w Parku Rozrywki Zatorland!  Mieszkańcy południa Polski powinni uważać…

Park Rozrywki Zatorland w małopolskim Zatorze przygotowuje się na wielkie otwarcie nowego sezonu, które nastąpi już w drugiej połowie kwietnia. Od kilku tygodni trwają intensywne prace nad uatrakcyjnieniem kompleksu parków edukacyjno-rozrywkowych.

 

W sezonie 2018 atrakcją na skalę światową przygotowaną dla miłośników prehistorii będzie Argentynozaur – dinozaur o imponujących rozmiarach: 35 m długości oraz 9 m wysokości. Obiektem tym zostanie ustanowiony światowy rekord wielkości tego typu konstrukcji. Co więcej dinozaur będzie eksponatem ruchomym!

Najnowsza konstrukcja edukacyjno-rozrywkowego parku budowana jest od kliku tygodni przez kilkanaście osób.

Premiera największego na świecie ruchomego dinozaura – Argentynozaura – w Parku Rozrywki Zatorland zaplanowana jest na 21 kwietnia w 2018 roku.

Już teraz chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia zdjęć z trwających prac instalacyjnych abyście sami mogli ocenić ogrom budowanej w Parku konstrukcji.


materiały prasowe:
Park Rozrywki Zatorland / www.zatorland.pl / 21.04.2018 – 28.10.2018
ul. Parkowa 7, 32-640 Zator

#zatorland #parkzatorland #parkedukacjizatorland #argentynozaur #dinozaury #najwiekszynaswiecieruchomydinozaur #parkedukacyjny #edukacjapoprzezrozrywke

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest