Na wiosnę czas odświeżyć z Biedronką kolekcję winyli

Na wiosnę czas odświeżyć z Biedronką kolekcję winyli

11 kwietnia 2018 Wyłączone przez redakcja

Na wiosnę czas odświeżyć z Biedronką kolekcję winyli. Kolejna gratka dla wielbicieli winyli – Biedronka rusza z wiosennym festiwalem płytowym. Już od 14 kwietnia br. w sklepach sieci będzie można nabyć muzykę na czarnym krążku. W ofercie znajdą się utwory blisko 40 wykonawców. Każda z płyt będzie dostępna w cenie 49,99 zł/szt.

Na wiosnę czas odświeżyć z Biedronką kolekcję winyliTo już kolejna odsłona płyt winylowych, w ramach regularnie powracających ofert czasowych sieci Biedronka. Ostatnia akcja sprzedaży klasycznych czarnych krążków była prowadzona na przełomie stycznia i lutego br. i cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród klientów Biedronki.

W aktualnej ofercie sieci znajdą się propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych, od dźwięków soulu po brzmienie rockowe. Melomani będą mogli sięgnąć po muzykę m.in. Ray’a Charlesa, B. B. Kinga, a także nagrania Stevie Wondera czy Amy Winehouse. Fani mocniejszego brzmienia znajdą w Biedronce albumy takich zespołów jak m.in. Metallica, Nirvana czy Megadeth. Wszystkie płyty winylowe będą dostępne w cenie 49,99 zł/szt., od 14 do 27 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów.

W Biedronce klientom proponujemy nie tylko oryginalne albumy najwybitniejszych światowych artystów, lecz także specjalne przygotowane dla nas kolekcje typu „The Best Of” – zawsze w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie dbamy o to, żeby oferowane płyty winylowe prezentowały jak najwyższą jakość techniczną. By mieć taką pewność, pracujemy z najbardziej renomowanymi firmami fonograficznymi, takimi jak np. Universal Music Polska– podkreśla Beata Szymanowska, kupiec odpowiedzialny za ofertę płyt winylowych w Biedronce.

 

Więcej informacji na temat oferty płytowej sieci Biedronka można znaleźć na stronie internetowej Biedronka: www.biedronka.pl,w zakładce „Rozrywka”.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest