Ruch Obywatelski – Chorzów

Ruch Obywatelski – Chorzów

3 września 2018 Wyłączono przez redakcja

DRODZY CHORZOWIANIE!

Kilka dni temu poinformowałem Was, że postanowiłem opuścić szeregi stowarzyszenia Wspólnie dla Chorzowa, które połączyło swoje siły z Platformą Obywatelską i .Nowoczesną, tworząc wspólną listę kandydatów na jesienne wybory w naszym mieście.

Adam TrzebnczykNie oznacza to, że rezygnuję z działalności samorządowej. Dzisiaj informuję mieszkańców Chorzowa, że z mojej inicjatywy, w Chorzowie formuje się zupełnie nowe, lokalne ugrupowanie, wolne od partyjnych nacisków, nazwane Ruchem Obywatelskim. Wystartujemy z poparciem Kukiz’15, który daje nam szansę czynnego udziału w wyborach oraz swobodę działania w tworzonym  przez nas samorządzie bez nacisków politycznych.

 
Miejski Ruch Obywatelski powstaje z myślą o mieszkańcach i dla mieszkańców. Nie zgadzamy się na to, by partie polityczne rządziły w naszym mieście. Nie chcemy politycznych decyzji w naszym mieście. Jesteśmy reprezentantem chorzowian, Waszym głosem w Radzie Miasta. W naszą inicjatywę włączają się i popierają mieszkańcy Chorzowa, którzy nie chcą polityki w mieście. Nasi kandydaci od lat aktywnie działają na rzecz Chorzowa. Posiadają świeże spojrzenie, mają kwalifikacje zawodowe i społeczne, są uczciwi i dotychczas nie byli w Radzie Miasta. Jako, że jest to  Ruch Obywatelski, chcemy, by na naszych listach znalazło się jak najwięcej kandydatów, nie związanych dotąd z lokalnym samorządem., ani ugrupowaniami partyjnymi. Postanowiłem więc zaprosić do współpracy mieszkańców Chorzowa, którym losy miasta leżą im na sercu.
Ruch Obywatelski jest rozsądną alternatywą dla wielkich, ogólnopolskich partii. Jest odpowiedzią na potrzeby chorzowian, a także szansą dla osób, które mają głowy pełne pomysłów i same chciałyby zasiąść w Radzie Miasta.

Nie interesuje nas prowadzenie wojen o władzę. Nie interesuje nas polityka. 

 

Jesteśmy ugrupowaniem skupiającym się na sprawach lokalnych. Na problemach miasta, a także na jego perspektywach i szansach rozwoju. 
Zapraszam do czynnego udziału w wyborach samorządowych 2018. Chcę razem z Wami, aby Chorzów był lepszym, bardziej przyjaznym i bezpiecznym miastem! Dołącz do nas i zmień swoje miasto – stań się częścią Ruchu Obywatelskiego!
Zapraszam do rozmowy wszystkie osoby, które razem ze mną chcą tworzyć zupełnie nowy samorząd.

telefon: 662 607 200, e-mail: wybory@chorzow.online

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest