TAURON Speedway Euro Championship

TAURON Speedway Euro Championship

15 września 2018 Wyłączone przez redakcja

To juz dzisiaj, 15 września o godzinie 20:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się finał cyklu TAURON Speedway Euro Championship. Wówczas poznamy Indywidualnego Mistrza Europy 2018. Zanim taśma pierwszego biegu pójdzie w górę, zapraszamy do miasteczka kibica, gdzie już od godziny 17:00 organizatorzy przygotowali dla fanów „czarnego sportu”wiele niespodzianek.

TAURON Speedway Euro ChampionshipDla łowców autografów i popularnych selfie zostaną zorganizowane aż dwa spotkania z zawodnikami i pięknymi ambasadorkami cyklu TAURON SEC. Zdjęcia z SEC Girls można będzie robić sobie w miasteczku już od godziny 18:00. Pierwsza sesja odbędzie się zaś o godzinie 18:20 w namiocie firmy TAURON. Atrakcje jednak nie kończą się na wizycie żużlowców. Chcesz zasmakować żużla i poczuć się jak zawodnik na torze? W strefie TAURON będziesz miał możliwość skorzystania z symulatorów żużlowych. A jeśli chcesz wyróżnić się na stadionie
i okazać wsparcie ulubionym zawodnikom, zajrzyj tam na malowanie twarzy.

Sponsor tytularny cyklu przygotował również, specjalny Grzewobus – potężny pojazd,  w którym można dowiedzieć się więcej na temat energii, a także zasięgnąć opinii przedstawicieli handlowych na temat oferty firmy TAURON.

Na drugą sesję autografową zapraszamy do namiotu firmy forBet, na godzinę 18:40. Jednak warto pojawić się tam wcześniej. Czekają na Ciebie konkursy z nagrodami – naprawdę warto, ponieważ są nimi m.in. plastrony uczestników cyklu TAURON SEC. Nie zabraknie także możliwości grania w piłkarzyki oraz na konsoli, w gry takie jak: FIFA czy Fight Night/NBA.

ForBet przygotował również atrakcje dla osób, które chcą sprawdzić swoją celność. Specjalnie oznaczona bramka do piłki nożnej będzie celem każdego, kto będzie chciał się sprawdzić w tym jakże ciekawym zadaniu.  Na pewno nie będzie tam cicho, bo w dodatku strefę firmy forBet poprowadzi DJ.

TAURON Speedway Euro ChampionshipChcesz zasiąść w prawdziwym samochodzie wyścigowym? Będzie taka możliwość –  zapraszamy do namiotu ProfiAuto. Firma prowadzi również kampanię informacyjną o bezpieczeństwie na drogach, dlatego przyjdź dowiedzieć się o tym więcej, dla dobra swojego otoczenia. Na dzieci będą czekały drobne upominki – odblaski.

Poczta Polska zapewni wyjątkowe i niepowtarzalne pamiątki z tego wydarzenia. Na ich stoisku znajdą się dedykowane znaczki oraz pocztówki TAURON SEC. Firma Ngine zadba o kibiców spragnionych nie tylko żużlowych emocji. Kiedy zabraknie Ci energii lub poczujesz sięspragniony, zajrzyj do Ngine, znajdziesz tam hostessy rozdające napoje energetyczne.

Moc atrakcji zapewnia także firma GTV w parze z firmą Hoegert. Na ich wspólnym stoisku znajdziesz wiele niespodzianek. Będzie na Ciebie czekał motocykl Szymona Woźniaka,
na którym będziesz mógł wczuć się w rolę żużlowca. Strój zawodnika da możliwość przyjrzenia się z bliska temu, co zabezpiecza sportowców „czarnego sportu” podczas tak niebezpiecznej jazdy. Kolejne atrakcje to samochód prezentacyjny demo car oraz symulator zmiany kół. Podczas gdy dorośli będą sprawdzać się w roli mechanika, małe dzieci otrzymają słodki poczęstunek. Gwoździem programu na tym interesującym stoisku będzie występ gwiazdy HGTV –Darka Stolarza.

Dla tych kibiców, którzy będą chcieli wyjść ze Stadionu Śląskiego z szansą na wygranie milionów, zapraszamy do stanowiska firmy LOTTO, które wystawi stoisko sprzedażowe.

Marzysz o gadżetach żużlowych? Namiot Letsmakespeedway jest dla Ciebie. Zapraszamy do kupowania oficjalnych koszulek, bluz z marką #Letsmakespeedway. Nie masz jeszcze biletu na to wyjątkowe wydarzenie?

W dalszym ciągu za pomocą portalu www.ebilet.ploraz www.zuzelnaslaskim.plmożna zakupić wejściówki, choć zostało ich coraz mniej.

Sprzedaż biletów będzie również prowadzona w dniu zawodów jużod godziny 10 w kasach stadionowych.

Kategorie oraz ceny biletów na Żużel na Śląskim:

 • Kategoria I – od 19 PLN
 • Kategoria II – od 39 PLN
 • Kategoria III – od 59 PLN
 • Kategoria IV – od 79 PLN
 • Kategoria V – od 99 PLN
 • Kategoria VI – od 599 PLN
 • Program zawodów – 15 PLN

Lista startowa na finał cyklu TAURON Speedway Euro Championship:
1. Andreas Jonsson #100
2. Kai Huckenbeck #744
3. Andzejs Lebedevs #129
4. Leon Madsen #66
5. Emil Sayfutdinov #89
6. Antonio Lindbaeck #85
7. Vaclav Milik #225
8. Josef Franc #444
9. Andrey Kudryashov #91

 1. Mikkel Michelsen #155
  11. Robert Lambert #505
  12. Jarosław Hampel #33
  13. Piotr Pawlicki #777
  14. Kacper Woryna #16
  15. Krzysztof Kasprzak #507
  16. Peter Kildemand #25
  Rezerwowymi będąRafałKarczmarz oraz Jakub Miśkowiak.
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest