Beata Jańczyk – rozmowa z kandydatem

Beata Jańczyk – rozmowa z kandydatem

15 października 2018 Wyłączone przez redakcja

Przedstawiamy kandydatkę na Radną Beatę JAŃCZYK, z listy numer 8 Miejsce 3 KWW Kukiz15. ECHO:  Dlaczego zdecydowała się Pani wystartować w zbliżających się wyborach samorządowych?

– Zdecydowałam się kandydować w wyborach samorządowych gdyż zależy m i na dobru naszego miasta . chciałabym stać się w radzie głosem mieszkańców mojego okręgu wyborczego. Jako pielęgniarce są mi bliskie problemy zdrowotne w szczególności dzieci i i osób starszych.

Kukiz15, lista numer 8, miejsce 3ECHO: Pani Beato, proszę wymienić najważniejsze punkty swojego programu. Co chciałby Pani zrobić dla mieszkańców naszego miasta?

– Ponieważ zawodowo jestem związana z pediatrią widzę jakim problemem jest próchnica zębów wśród naszych milusińskich., chciałabym wdrożyć w mieście program profilaktyki próchnicy wśród dzieci i szkolnej młodzieży  Próchnica jest obecnie już problem społecznym w naszym kraju, jest źródłem wielu chorób. a lepiej zapobiegać niż leczyć. W moim programie jest punkt dotyczący miejsc odpoczynku dla osób starszych i niepełnosprawnych. Uważam że w naszym mieście brakuje ławek przy chodnikach, przejście przez osoby starsze i niepełnosprawne 300 – 400m jest nie kiedy dla nich takim wysiłkiem jak przebiegnięcie maratonu. Co utrudnia im wyjście do sklepu czy poradni. Bardzo bym chciała poprawić bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych poprzez dodatkowe doświetlenie ich,  kierowcy na pewno zgodzą się ze mną że szczególnie w porze jesiennej pieszy staje się dla nas mało  widoczny. Pragnę również żeby ulice Szybową z Morcinka połączył chodnik, obecnie żeby przejść między tymi ulicami to trzeba iść przez chaszcze, a w dni deszczowe tonąć w błocie, płożenie ok. 30m chodnika może wpłynąć n a poprawę komfortu mieszkańców tej okolicy.

ECHO: Ruch Obywatelski KUKIZ’15 to nowe ugrupowanie na lokalnej scenie politycznej. Co macie do zaoferowania mieszkańcom?

 PRZYJAZNE MIASTO. LEPSZE JUTRO – Program który powstał przy współpracy z mieszkańcami i jest odpowiedzią na ich potrzeby. Razem z mieszkańcami chcemy zmienić Chorzów  na lepsze. Na listach ugrupowania są  zwykli mieszkańcy, którym zależy na dobru miasta
i chcą działać na rzecz Chorzowa.

Beata Jańczyk kandydatka do rady Miasta Chorzów, miejsce 7 lista numer 8 – artykuł sponsorowany – sfinansowano ze środków KWW Kukiz15

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest