Kalendarz Stadionu Śląskiego na rok 2019

Kalendarz Stadionu Śląskiego na rok 2019

28 grudnia 2018 Wyłączone przez redakcja

Stadion Śląski zaprasza do zakupu wyjątkowego trzynastostronicowego kalendarza na rok 2019, w którym zaprezentowane zostały najważniejsze imprezy sportowe, muzyczne i rozrywkowe minionych 12 miesięcy.

Trzynastostronicowy kalendarz Stadionu Śląskiego wydawany jest już od 2005 roku, z przerwą w 2015. Każde wydanie to zupełnie inna koncepcja na przedstawienie samego obiektu, ważnych dla stadionu momentów oraz nawiązania do historii.

W kalendarzu na 2018 rok chwaliliśmy się obiektem po modernizacji pokazując, że Stadion Śląski jest gotowy na organizację wielkich imprez. Teraz mogliśmy je zaprezentować, bo na chorzowskim gigancie znów pojawili się piłkarze, lekkoatleci, żużlowcy, kolarze, a także muzycy – mówi Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

Kalendarz na 2019 rok to podsumowanie największych imprez, które gościły w ciągu ostatnich miesięcy na Stadionie Śląskim tj. mecz Polska-Korea Płd., ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego, Rajd Śląska, koncert Guns N’ Roses, III etap 75. Tour de Pologne, Memoriał Kamili Skolimowskiej, mecz żużlowy Polska-Reszta Świata, TAURON Speedway Euro Championship, Monster Jam, 10. PKO Silesia Marathon oraz mecze piłkarskie Polska-Portugalia i Polska-Włochy rozegrane w ramach Ligii Narodów. Na każdym z miesięcy znajduje się także ciekawostka dotycząca konkretnej imprezy.

Kalendarz trzynastostronicowy w cenie 25 zł jest do nabycia w recepcji pawilonu sportowo-hotelowego od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-23.00 oraz w weekendy w godzinach 9.00-21.00. W sprzedaży dostępny jest również kalendarz trójdzielny w cenie 15 zł oraz planszowy w cenie 5 zł. Zachęcamy do zakupu.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest