7 maja 2019 Wyłączone przez redakcja

I Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Juniorów. W najbliższą niedzielę na Stadionie Śląskim odbędzie się I Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Juniorów. Młodzi zawodnicy będą rywalizować w kilkunastu konkurencjach.

Zawody lekkoatletyczne odbędą się 12 maja br. na arenie głównej Stadionu Śląskiego. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00. W mityngu zaprezentują się zawodnicy i zawodniczki do lat 18 i 20. Młodzi sportowcy zmierzą się w następujących konkurencjach: biegi na 100  m,  400 m , 800 m i 1500 m, bieg 100 m przez płotki, skok w dal, trójskok, skok o tyczce, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok wzwyż oraz rzut dyskiem.

W mityngu mogą wziąć udział zawodnicy z licencjami PZLA, posiadający minimum III klasę sportową oraz zawodnicy zagraniczni. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 10 maja br. do północy poprzez formularz https://domtel-sport.pl/zgloszenia/.

Trzech najlepszych zawodników w każdej z konkurencji zostanie nagrodzonych. Dekoracja odbędzie się 15 minut po zakończeniu danej konkurencji.

[themoneytizer id=”26206-19″]

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania. Wejście dla publiczności będzie możliwe bramą nr 8 od godziny 14.00. Wstęp bezpłatny!

Organizatorami wydarzenia są spółka Stadion Śląski oraz Śląski Związek Lekkiej Atletyki. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu  Województwa Śląskiego.

 

 

 

 

 

Stadion Śląski Sp. z o.o.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest