Fest Festival – wydarzenie, jakiego jeszcze na Śląsku nie było!

Fest Festival – wydarzenie, jakiego jeszcze na Śląsku nie było!

6 czerwca 2019 Wyłączono przez redakcja

Już 23 sierpnia rozpocznie się Fest Festival – nowe muzyczne widowisko w naszym regionie, które rozmachem i programem może konkurować z europejskimi festiwalami. Wydarzenie odbędzie się w chorzowskim Parku Śląskim, a jego partnerem głównym jest Coca-Cola. Na festiwalu wystąpią m.in. Jaden Smith, Disclosure, Alan Walker, Sokół, Paweł Domagała czy Natalia Szroeder.

Idealne zakończenie wakacji

Na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, który liczy ponad 535 hektarów odbędzie się pierwsza edycja Fest Festival. Muzyczne święto rozpocznie się w piątek, 23 sierpnia i będzie trwało do końca weekendu. Na miejscu wydarzeniapowstanie prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym jego goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi przez kilkadziesiąt godzin. Jak twierdzą organizatorzy, Fest Festival to widowisko przeznaczone przede wszystkim dla mieszkańców Śląska.

Chorzowski Park Śląski to jedno z najpiękniejszych miejsc tego regionu i zorganizowanie naszego wydarzenia właśnie tutaj – wśród bardzo gościnnych mieszkańców – to dla nas wielka przyjemność. Zapraszamy do nas całą lokalną społeczność. Fest Festival to kilkadziesiąt koncertów muzycznych gwiazd z Polski i zagranicy, a do tego mnóstwo dodatkowych atrakcji, które sprawią, że udział w naszym wydarzeniu będzie wspaniałym zakończeniem wakacji zarówno dla młodszych, jak i starszych. A wszystko to wydarzy się w znanej Wam okolicy, w niewielkiej odległości od Waszych domów.

Co ważne, Fest Festival to impreza wspierana i dofinansowywana przez Województwo Śląskie.

Bydzie fest!

Fest Festival to pierwsze wydarzenie na Śląsku, gdzie w tym samym miejscu i czasie pojawi się tyle światowych gwiazd. Alan Walker i Disclosure to artyści określani jako zjawiska międzynarodowej muzyki tanecznej, których hity podbijają światowe listy przebojów. Natomiast Wu-Tang Clan i Jaden Smith (syn aktora i muzyka Willa Smitha) to wykonawcy reprezentujący różne pokolenia amerykańskiego rapu. W Chorzowie nie zabraknie także plejady krajowych artystów. Paweł Domagała, Natalia Szroeder czy Sarsa to obecnie jedni z najbardziej popularnych artystów polskiej piosenki, których radiowe hity kochają miliony fanów. Z kolei zespół Tulia reprezentował ostatnio Polskę w konkursie Eurowizji. Na festiwalu wystąpią także muzycy znani szczególnie fanom hip-hopu, tacy jak Sokół, Bedoes, Smolasty czy Otsochodzi. Koncerty wszystkich artystów będą rozbrzmiewać na największym w tym miejscu nagłośnieniu, a towarzyszyć im będzie ogromna, zaprojektowana z rozmachem scenografia.

[themoneytizer id=”26206-2″]

 

Występy muzyczne to jednak tylko część wrażeń, które będą czekać publiczność Fest Festivalu. Teren wydarzenia zostanie zaaranżowany w taki sposób, aby można było spędzić tam czas na wiele sposobów – do dyspozycji publiczności będzie m.in. strefa mody, gdzie w sprzedaży pojawią się ubrania czołowych polskich marek. Ponadto, Park Śląski czeka Inwazja FoodTrucków z ogromną ofertą dla wielbicieli różnych kuchni (także dla wegetarian i wegan) oraz największy na Śląsku Festiwal Kolorów.

[themoneytizer id=”26206-19″]

 

Zależy nam, aby Fest dawał naszym uczestnikom pełne festiwalowe doświadczenie. Dla niektórych to uczta muzyczna, dla innych piknik z udziałem rodziny i przyjaciół, jeszcze dla innych dwa dni pełne przygód i niezapomnianych wrażeń, na które wpłynie połączenie tych wszystkich atrakcji. Dla nas, najważniejsze jest to, aby dać możliwość każdemu spędzenia beztroskiego, pełnego radości czasu” – podkreślają organizatorzy festiwalu.

Kup bilet już dziś!

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w drugiej puli “regular tix” od 259 złotych, zaś bilety jednodniowe od 149 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik – bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Więcej informacji: www.festfestival.pl

Promotor:Follow The Step

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest