Sasha Alsberg, Lindsay Cummings ZENITH – recenzja

Sasha Alsberg, Lindsay Cummings ZENITH – recenzja

29 czerwca 2019 Wyłączono przez redakcja

Porywająca galaktyczna przygoda! Żywiołowi bohaterowie, trzymająca w napięciu akcja i rozległy wszechświat sprawiły, że uzależniłam się już od pierwszych stron!  — Sarah J. Maas

Zacznij niepowtarzalną kosmiczną podróż z serią „Androma”!

Większość zna Andromę Racellę jako Krwawą Baronową, potężną najemniczkę, która dąży po trupach do celu, a jej bezlitosne poczynania rozciągają się na całą Galaktykę Mirabel. Ale dla załogi swojego statku jest po prostu Andi – ich przyjaciółką i nieustraszoną przywódczynią kosmicznych piratów. Kiedy kolejna rutynowa misja nie przebiega zgodnie z planem, wszyscy trafiają w ręce okrutnego łowcy nagród.

Andi, zmuszona do udziału w niebezpiecznej misji, stawia czoła mrocznemu władcy owładniętemu żądzą zemsty. Załoga Marudera staje przed trudnym wyborem – albo przywrócą porządek w galaktyce, albo rozpoczną wojnę. Gdy statek rusza w stronę nieznanego, pewne jest tylko to, że już nikomu nie mogą ufać.

Kojarzycie Sashę Alsberg? Nie? To może abooktopia? Już coś świta, prawda? A więc Sasha Alsberg, jedna z najpopularniejszych booktuberek w Stanach Zjednoczonych, wraz ze swoją koleżanką Lindsey Cummings (która na rynku YA zdążyła już zadebiutować) postanowiły napisać książkę, wydawaną w odcinkach.

Zenith opowiada historię Andi, Krwawej Baronowej, która jest kapitanem jednej z najlepszych załóg w całej galaktyce (w dodatku całkowicie żeńskiej, feministki wniebowzięte). Mimo to błędy zdarzają się nawet tym najlepszym i Andi wpada w krwawą pułapkę, z której jedynym wyjściem jest… pomoc jej największemu wrogowi z przeszłości.

Premiera: 05.06.2019 r.

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik

Wydawnictwo: We need YA

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest