Znakomita zabawa i liczne atrakcje podczas tegorocznego przystanku Wyzwania Smaku Pepsi w Chorzowie

Znakomita zabawa i liczne atrakcje podczas tegorocznego przystanku Wyzwania Smaku Pepsi w Chorzowie

18 lipca 2019 Wyłączono przez redakcja

Już w najbliższy weekend 2i 21lipca Wyzwanie Smaku Pepsi zawita na Śląsk. Ta znana i lubiana akcja zachęcająca uczestników do testowania własnych preferencji smakowych odbędzie się w chorzowskim Parku Śląskim. Goście będą mieli okazję skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, wśród których będzie możliwość spotkania influencerów, w tym Jakoba Kosela oraz Adama Wiejaka, a także skorzystania z różnorodnych potraw serwowanych przez foodtrucki FeelGoodFood.

Lato w pełni, w związku z czym pora na Wyzwanie Smaku Pepsi, które zapewni moc atrakcji dla poszukiwaczy znakomitych smaków w towarzystwie świetnej zabawy. W dniach 20-21 lipca 2019 roku (w sobotę w godz.12-22 oraz w niedzielę w godz. 12-20), wParku Śląskimw Chorzowiena pasjonatów doznań kulinarnych i smakowych czekać będą foodtrucki ze znakomitym, różnorodnym jedzeniem, a przy Stole Pepsizasiądą popularni influencerzy: Jakob Koseloraz Adam Wiejak, którzy zaprezentują swoje autorskie dania: TacosyEl Kosel  oraz BurgerWiejak.

Jak co rokuwszyscy przybyli na nasze weekendowe spotkanie będą mieli okazję przystąpić do Wyzwania Smaku Pepsi. Próbując Pepsi oraz innego napoju typu cola uczestnicy wybierają smak, który bardziej im odpowiada.Na potrzeby testu oba napoje schłodzone są do tej samej temperatury, nalewane ze świeżo otwartych puszek i serwowane w identycznych, nieoznaczonych kubkach. Uczestnik wyzwania nie wie, który napój znajduje się w którym kubku, więc w swoim wyborze kieruje się wyłącznie smakiem. Dla nas niezwykle ważna jest obiektywność procesu testowania smaku, by wszyscy chętni kierowali się wyłącznie smakiem, a nie marką napoju – powiedziała Maria Skurewicz, Junior Brand Manager Pepsi. – Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta, całej aglomeracji śląskiej oraz przyjezdnych do Parku Śląskiego – gwarantujemy świetną zabawę – dodałaMaria Skurewicz.

Zachęcamy do śledzenia profilu Pepsi na Facebooku oraz Instagramie i regularnego odwiedzania strony www.pepsi.pl/wyzwaniesmaku.

Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.comoraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest