Za miesiąc rusza kolejny Joy Ride. Znów ze wsparciem Kärcher

Za miesiąc rusza kolejny Joy Ride. Znów ze wsparciem Kärcher

22 sierpnia 2019 Wyłączono przez redakcja

20-22 września po raz trzynasty spotkamy się na stoku Harenda w Zakopanem, żeby rytualnie zakończyć udany sezon rowerowy. Co ciekawe w tym roku obchodzić będziemy przepiękny jubileusz 20 lecia zjazdu w Polsce! Warto ten czas spędzić w gronie naszej wspaniałej rowerowej rodziny ścigając się w kilku różnych dyscyplinach i tupiąc nóżką na wieczornych imprezkach! Piątek rozpocznie się delikatnie od treningów i Karcher Dual Slalomu, w sobotę zaatakujemy nocny zjazd, a w niedziele jedyny na świecie – Red Bull Bez łańcucha. Szykujcie czołówki, ćwiczcie dyskotekowe ruchu przegryzanie łańcucha, bo będzie się działo.

20 września rozpocznie się kolejna edycja emocjonującego wydarzenia, jakim jest Joy Ride. W świecie rowerowym impreza cieszy się wielka renomą i prestiżem. Jest to także okazja do świetnej zabawy i miejsce gdzie przyjeżdżają pasjonaci dwóch kółek z całego kraju, a także widzowie, rodziny z dziećmi jak i liczni  entuzjaści silnych emocji.

Na Stoku Harenda w Zakopanem rywalizują w różnorakich konkurencjach najlepsi zawodnicy w Polsce. Wspieraniem ich zmagań sportowych, lecz także tych bardziej prozaicznych, z brudem, zajmuje się od lat firma Kärcher – lider branży utrzymania czystości. Zawodnicy mogą w specjalnej strefie wyczyścić urządzeniami wysokociśnieniowymi srodze doświadczone wymaganiami imprezy rowery z błota, pyłu i kurzu, którego na trasach nie brakuje.

Firma Kärcher jako sponsor imprezy jest także sponsorem tytularnym jednej z konkurencji. Jest to Kärcher Dual Slalom. Konkurencja polegająca na równoczesnym przejeździe dwóch zawodników między blisko siebie rozstawionymi chorągiewkami.

Doskonała atmosfera imprezy przeszła już do legendy. Obok niemieckiego giganta rajd wspierają marki takie jak Red Bull, Maxxis oraz Fox.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest