Co Rozrywka przygotowała dla Ciebie w listopadzie?

Co Rozrywka przygotowała dla Ciebie w listopadzie?

30 października 2019 Wyłączono przez redakcja

Listopad rozpoczniemy od wyjątkowego koncertu zaduszkowego Czas nas uczy pogody przygotowanego przez zespół Rozrywki z oryginalnymi aranżacjami Radosława Michalika.

9 listopada to oczywiście Noc Teatrów Metropolii. Oprócz spektakli, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wyjątkowych wydarzeń, m.in. nocne zwiedzanie teatru! Warto zapisać się wcześniej, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zobacz szczegóły.

Połowa listopada upłynie pod znakiem Entrée, czyli 10. edycji festiwalu teatralnego Rozrywki. To świetna okazja do spotkania młodych twórców na scenie Rozrywki. A także możliwość uczestnictwa w warsztatach teatralnych, dyskusjach i koncertach, a nawet jedynego w swoim rodzaju spaceru szlakiem najciekawszych miejsc Chorzowa. Zobacz cały plan wydarzeń.

Listopad pożegnamy największym świętem w teatrze, czyli premierą! Na Małej Scenie zagości Kura na plecach – komedia, która wzruszy i tragedia, która rozśmieszy do łez. Tekst autorstwa Freda Apke, w przekładzie Marty Klubowicz i reżyserii Zbigniewa Stryja.

Zobacz poniżej, co jeszcze może Cię zainteresować w repertuarze Rozrywki. Pssst. Na grudzień przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz wspomnimy o pewnym musicalu, który zainteresuje wszystkich fanów piosenki francuskiej –  poznajcie Paris! The Show.

ZOBACZ REPERTUAR

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest