Dobry rok Designer Outlet Sosnowiec

Dobry rok Designer Outlet Sosnowiec

15 stycznia 2020 Wyłączono przez redakcja

Zarządca Designer Outlet Sosnowiec podsumował 2019 r. Z danych wynika, że centrum odnotowało zarówno wzrost sprzedaży, jak i odwiedzalności w porównaniu z rokiem poprzednim.

Designer Outlet Sosnowiec z sukcesem zakończył 2019 r. Pomimo pojawienia się konkurencji na rynku regionalnym oraz dalszych restrykcji wynikających z ustawy o zakazie handlu w niedziele, centrum odnotowało jeszcze lepsze wyniki finansowe niż w roku 2018. Sprzedaż wzrosła o 2,7%, a odwiedzalność o 1,9%. Wpływ na tak dobry rezultat miały działania podejmowane przez zarządcę Outletu, otwarcia nowych salonów i liczne akcje marketingowe.

Podjęcie współpracy z aż 10 nowymi markami było odpowiedzią na potrzeby Klientów i zdecydowanie miało pozytywny wpływ na osiągnięte wyniki. Odpowiednio przemyślane i podejmowane przez nas działania przekładają się na satysfakcję obu stron, Najemców i Klientów. Utrzymanie tak dobrych wyników w bieżącym, nowym roku będzie jeszcze większym wyzwaniem, dlatego w naszej strategii na 2020r. nie zabraknie nowych pomysłów i rozwiązań, ale również zmian, na etapie których jesteśmy obecnie – mówi Dariusz Obołończyk, Dyrektor Designer Outlet Sosnowiec

10 nowych marek

W minionym roku Designer Outlet Sosnowiec jeszcze mocniej zaznaczył swoją pozycję na rynku. Do grona najemców dołączyły takie sklepy, jak Sizeer, Outhorn, Paris Optique czy Change Lingerie. Wzbogacono także ofertę marek męskich o dwóch nowych Najemców, Recman i Ellman. W grudniu został otwarty na bardzo dużej powierzchni pierwszy salon outletowy na Śląsku marki Smyk. W formule pop-up store nawiązano współpracę z Deni Cler, Tom Tailor oraz Atomic.

 Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w regionie, położone w Sosnowcu przy drodze S1 i autostradzie A4 (ul. Orląt Lwowskich 138). Dzięki ponad 100 markom (takim jak np. Nike, 4F, New Balance, Puma, Salomon, Smyk, Adidas, , Pepe Jeans, Levi’s czy Guess) i cenom niższym od 30 do 70% przez cały rok, daje najlepsze możliwości robienia zakupów. Część restauracyjna i plac zabaw dla dzieci uzupełniają wyjątkowe wrażenia zakupowe. Architektura outletu przypomina XIX-wieczną wiktoriańską uliczkę. Darmowy parking może pomieścić 1200 samochodów.

ROS RETAIL OUTLET SHOPPING

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz innowacyjnymi konceptami handlowymi w Europie.

Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, będąc uznanymi specjalistami w branży posiadają wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku outletów. Założony w 2011, będący jedną z najmłodszych firm działających w branży, ROS wyrobił sobie renomę wśród 10 największych operatorów outletów w Europie.

ROS Retail Outlet Shopping obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego. Zrównoważony rozwój jest wspierany przez partnerską współpracę z markami, wysoką jakość zarządzania sprzedażą i standardów obsługi klienta, a także innowacyjne podejście marketingowe zapewniane przez profesjonalny zespół zarządzający.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping sięga 7 europejskich krajów i obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie. Więcej informacji na www.ros-management.com

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest