Informacje dotyczące koronawirusa – Chorzów #zostanwdomu

Informacje dotyczące koronawirusa – Chorzów #zostanwdomu

23 marca 2020 Wyłączono przez redakcja

W czasie pandemii koronawirusa praktykujemy akcję #zostańwdomu i ograniczamy spotkania i wychodzenie na zewnątrz. Każdy potrzebuje jednak zrobić zakupy. Dla seniorów Miasto Chorzów przygotowało specjalną infolinię 695 563 067. Pod tym numerem telefonu czekają wolontariusze, którzy chętnie zrobią zakupy czy pomogą wyprowadzić psa.

Wszystkich, którzy myślą o zakupach w sklepach gorąco zachęcamy do skorzystania z możliwości zakupów przez internet. To proste i bezpieczne! Jednak zakupy w dużych sieciach handlowych ostatnio mają znacznie wydłużony czas dostawy, dlatego warto wspierać lokalnych dostawców. Jednym z nich jest SILEZAUR. To hurtownia spożywcza SILEZAUR zajmująca się dostawami dla stołówek szkolnych, przedszkolnych oraz lokali gastronomicznych otwiera możliwość składania zamówień dla klientów detalicznych na telefon.

Zapraszamy chorzowskich przedsiębiorców do zgłaszania się na rzecznik@chorzow.eu. Chętnie udostępnimy informacje o Waszej firmie, jeśli również dowozicie zakupy do mieszkańców!

żródło UM Chorzów

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest