DJ-SKI REKORD NA STADIONIE ŚLĄSKIM!

DJ-SKI REKORD NA STADIONIE ŚLĄSKIM!

25 sierpnia 2020 Wyłączono przez redakcja

Wielki finał PEPSI SILESIA BEATS już 30.08.2020 w niedzielę! Start na żywo 21:00

To największa produkcja VIDEO LIVE STREAM w Europie, biorąc pod uwagę miejsce, technikę oraz prawdziwe granie NA ŻYWO przy pełnej realizacji telewizyjnej. PEPSI SILESIA BEATS  to projekt trzech wakacyjnych video-imprez, każda innowacyjna, w innym formacie, zaplanowana tak aby dostarczyć widzom rozrywkę na najwyższym poziomie wszędzie tam gdzie zabiorą ze sobą internet! Dwie edycje już za nami. Mogliśmy podziwiać występy najlepszych polskich artystów (Sikdope, Gromee, C-Bool, DJ Kris, Adam De Great, DJ Kuba & Neitan) prosto ze środka murawy olbrzymiego Stadionu Śląskiego! W pierwszej edycji występy odbyły się z jednej sceny a podczas drugiej aż z czterech niezależnych scen – również pierwszy raz na świecie! Czas na wielki finał!

Organizatorzy gwarantują, że podczas finałowej edycji,  widzowie będą mogli zobaczyć coś – czego jeszcze nikt wcześniej nie dokonał! To będzie DJ’ski REKORD w światowej skali!

10-ciu Artystów / 10 nazwisk, a fizycznie 12-stu DJów, którzy wspólnie zagrają jeden DJski set!
Przez 90 min będziemy mogli na jednej scenie obserwować różnorodność charakterów i temperamentów najlepszych polskich artystów. Prosto ze Stadionu Śląskiego wystąpią:
ADAM DE GREAT – BLINDERS – C-BOOL – DJ KUBA & NEITAN – FOOTHILLS – I GOT U – KOFM – MATTHEO DA FUNK – SKYTECH – SIKDOPE.

Za organizacją wydarzeń stoi Stadion Śląski i PMG GROUP.

„Przeprowadzenie tak niesamowitych wydarzeń LIVE STREAM było dla nas ciekawym doświadczeniem, ciężką pracą i  dobrą zabawą! Za nami dwie edycje Pepsi Silesia Beats, które pokazały, że pomimo przeciwności udało się stworzyć projekt na światowym poziomie. Wielki finał, do którego realizacji włożyliśmy całe serce mamy nadzieję, że spotka się z olbrzymim zainteresowaniem, a Dj’skie sety zapewnią niesamowitą jakość, energię i emocje wszystkim widzom” – mówi Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego Bartłomiej Kowalski.

„Przygotowania trwają, warto podkreślić, że ten występ będzie tworzony wspólnie przez wszystkich Artystów i chcemy zrobić coś naprawdę spektakularnego. 10 stołów DJ’skich zostanie połączonych w jeden sygnał! Nie ukrywam, że jest to dla wszystkich spore wyzwanie i często nazywany jestem szaleńcem czy kosmitą. Technika czasami również łapie się za głowę, kiedy mówię o swoich wizjach i pomysłach” – mówi współorganizator i producent wydarzenia Adam Mitrenga.

Dodatkowo w trakcie livestream organizowana jest zbiórka na rzecz Fundacji ISKIERKA wspierającą onkologię dziecięcą.

Sprawdźcie jak wygląda after movie z drugiej edycji: https://bit.ly/psb_aftermovie_2v1

Stadion Śląski to sportowy symbol województwa śląskiego i jeden z najpopularniejszych obiektów lekkoatletycznych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Legendarny obiekt jest również miejscem organizacji największych koncertów, widowisk oraz wydarzeń artystycznych. Przez lata na Stadionie występowały m.in. takie zespoły jak U2, The Police, Guns N’ Roses oraz Rammstein. Liczy 54 378 miejsc siedzących, a podczas koncertów muzycznych pomieści nawet 85 tysięcy osób!

PMG GROUP to polska firma działająca nieprzerwanie na europejskim rynku od 2006 roku. Główne działalności firmy to kompleksowa produkcja i realizacja eventów, koncertów, imprez różnego formatu, organizacja i realizacja akcji marketingowych, wszelkie struktury reklamowe i promocyjne.

Już teraz zapraszamy na finał, w ostatnią wakacyjną niedzielę
30.08.2020 punktualnie o godz. 21:00 na stronie www.pepsisilesiabeats.com.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest