Promocja dla chorzowskich firm!

Promocja dla chorzowskich firm!

27 sierpnia 2020 Wyłączono przez redakcja

Z powodu pandemii COVID-19 ucierpiało wiele firm także małych, rodzinnych lokalnych. Nasza redakcja rozpoczyna akcję promocyjna trwającą 2 miesiące od 1 września do 31.10.2020. Promocja polega na nieodpłatnym zamieszczaniu Państwa reklamy naszym portalu oraz portalach powiązanych i grupach społecznych.

Każdy chorzowski przedsiębiorca będzie mógł zamieścić reklamę/informację nieodpłatnie o swoich produktach lub usługach. Za umieszczenie baneru na naszym portalu odpowiada wyłącznie redakcja w podanym okresie. Nie ma możliwości rezerwacji miejsca i terminu publikacji. Każdy baner przygotowany profesjonalnie będzie emitowany zamiennie z innymi firmami przez okres 2 tygodni. W przypadku dużej ilości przesłanych materiałów do publikacji redakcja może wydłużyć okres promocji, jak i również zmienić okres publikacji.  Możecie tez Państwo opisać swój produkt lub usługę przesłać nam zdjęcia, które opublikujemy na naszych portalach internetowych i grupach społecznych. Prosimy zatem przygotować baner graficzny, zdjęcia, opis lub krótki artykuł o swojej firmie i przesłać na adres redakcji redakcja@e-chorzow.com. UWAGA! Warunek – firma, działalność gospodarcza musi być zarejestrowana w Chorzowie, lub jej działalność musi być prowadzona na terenie miasta Chorzów z adresem lokalnym!

  1. Baner 137 x 137 pikseli – (0 zł)
  2. Baner 319 x 319 pikseli – (0 zł)
  3. Baner 760 x 157 pikseli – (0 zł)

Echo Chorzowa za pośrednictwem portalu internetowego informuje o sprawach ważnych dla mieszkańców naszego miasta, piszemy o wydarzenia kulturalnych, sportowych i aktualnościach regionalnych. Z ogromną satysfakcją możemy oznajmić, że Echo Chorzowa od początku swojej działalności cieszy się znaczącą popularnością i już w tej chwili odgrywa istotną rolę na rynku mediów lokalnych. Współpracujemy m.in. z PAP oraz wp.pl a także innymi mediami polskimi, instytucjami kulturalnymi oraz przedsiębiorcami.

niezależne media, Świadczy o tym m.in. wysoka częstotliwość odwiedzin portalu internetowego e-chorzow.com ponad. 10.tyś odsłon miesięcznie, oraz facebookowego profilu (ponad 5 tyś lajków), a także powiązanych grup społecznościowych w tym znana lokalna grupa  Kocham Chorzów, media społecznościowe to ponad 30 tyś. odbiorców.  Łączny zasięg naszych postów sponsorowanych to nawet ponad 50 tyś odbiorców to czyni ofertę Echa Chorzowa jako medium reklamowego szczególnie atrakcyjną.

W rozmowach z reklamodawcami stawiamy przede wszystkim na elastyczność. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględniając jego możliwości finansowe oraz długość preferowanej przez niego emisji reklamy. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania reklam i ogłoszeń na naszym portalu internetowym e-chorzow.com !

e-chorzow.com

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest