17-18.10.2020 Festiwal Piwa Wina i Cydru w Katowicach!

17-18.10.2020 Festiwal Piwa Wina i Cydru w Katowicach!

14 października 2020 Wyłączono przez redakcja

17 oraz 18 października w Galerii Szyb Wilson w Katowicach miłośnicy napojów kraftowych będą mieli okazję oddać się przyjemności jaką jest próbowanie wyrobów najlepszych piwowarów, winiarzy i cydrowników z naszego kraju, a wszystko to w towarzystwie doskonałych potraw i ludzi zainteresowanych sztuką warzenia.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś piwoszem? Wolisz lampkę wina? A może jesteś wielbicielem soku jabłkowego 18+? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach. Po takiej podróży sklepowy alkohol już nie smakuje tak samo. Nasi wystawcy to ludzie którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannościa, są unikalne i przepyszne. To gratka dla każdego entuzjasty alkoholowych rarytasów. Jest to również świetna okazja żeby znaleźć oryginalny prezent lub po prostu spróbować nowych smaków – a twoje kubki smakowe będą wniebowzięte!

Chmiel, winogrona i jabłka to temat przewodni podczas tych dni. Nie może Cię tam zabraknąć!

To już kolejna edycja Festiwalu, który wcześniej przyciągnął tysiące ludzi w Krakowie, Wrocławiu czy Bydgoszczy. Miejsca w których organizujemy wydarzenia, są znane, świetnie skomunikowane oraz posiadają niepowtarzalny klimat, co zapewnia wysoką frekwencję i miłą atmosferę podczas jego trwania.

Imprezy towarzyszące to Festiwal Azjatycki oraz Targi Śląski Design

Festiwal Piwa, Wina i Cydru

17-18 października Galeria Szyb Wilson, Katowice

  • sobota w godzinach 12:00-20:00
  • niedziela w godzinach 12:00-18:00

wstęp bezpłatny

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest