Wystartował Chorzowski Jarmark Online!

Wystartował Chorzowski Jarmark Online!

7 grudnia 2020 Wyłączono przez redakcja

5 grudnia wystartował wirtualny Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Platforma jest dostępna pod adresem http://jarmark.chorzow.eu i do 24 grudnia będzie oferowała wiele atrakcji.

– Niestety w tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie spotkamy się jak ostatnio na jarmarku na rynku. Taką decyzję, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, gości i wystawców, podjąłem z odpowiednim wyprzedzeniem. Mam jednak nadzieję, że ta wirtualna odsłona jarmarku da namiastkę jarmarkowej atmosfery i umożliwi Państwu zapoznanie się z ciekawą ofertą wystawców – mówi Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa.
Jarmark online jest platformą, łączącą wystawców z mieszkańcami. To wirtualne, świąteczne miasteczko z ponad dwudziestoma domkami. Klikając, można zapoznać się z wystawcami, dowiedzieć się o ich działalności i zobaczyć ich wyroby – rękodzieło, gadżety, ale też produkty gastronomiczne. Klikając w „aniołka” włącza się świąteczna muzyka, a dla najmłodszych przygotowano śpiewnik wraz z kolorowankami do ściągnięcia. Są też pamiątkowe zdjęcia z zeszłorocznego jarmarku, a klikając na domek z logiem Chorzowa, będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Do 24 grudnia Urząd Miasta w Chorzowie planuje jeszcze kilka jarmarkowych atrakcji związanych z konkursami, kolędami czy lodowiskiem. Warto zatem zaglądać do wirtualnej wioski bożonarodzeniowej regularnie!
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest