Chorzów ponownie gra z WOŚP!

Chorzów ponownie gra z WOŚP!

20 stycznia 2021 Wyłączono przez redakcja

Obraz z prywatnej kolekcji Prezydenta Miasta, koszulka Kamila Stocha, czy piłki z podpisami – każdy, kto chce wspierać WOŚP na chorzowskich aukcjach znajdzie coś dla siebie! Chorzów po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem głównie w internecie!

Każdego roku finał WOŚP to ważny dzień w kalendarzu wszystkich chorzowian. W zeszłych latach w mieście organizowano biegi z serduszkiem, mecze hokejowe drużyny Prezydenta i wiele innych przedsięwzięć. Tegoroczny finał, z powodu pandemii koronawirusa, będzie skromniejszy, ale hojność i otwarte serca są jak zwykle mile widziane!
Chorzowski Sztab WOŚP organizuje wirtualny bieg oraz prowadzi wiele aukcji na portalu Allegro. Na licytację trafił chociażby obraz z gołębiami Piotra Pilawy, które to dzieło przez ostatnie lata należało do Prezydenta Andrzeja Kotali. Jest też coś dla fanów sportu! Zwycięzca aukcji może stać się właścicielem koszulki z podpisem Kamila Stocha czy piłek z podpisami piłkarzy Ruchu Chorzów i piłkarek ręcznych KPR Ruch Chorzów. Ceny wywoławcze przedmiotów zostały tak przygotowane, aby zachęcić do licytowania jak największą liczbę osób. Na aukcjach znajdziemy zatem zestawy chorzowskich gadżetów, których ceny zaczynają się od kilkunastu złotych, ale licytować można też prawdziwą chorzowską porcelanę, której cena już teraz kształtuje się na poziomie prawie 500 złotych.
Chorzowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chorzowie przy ZST Nr 1 -> https://www.facebook.com/wospchorzow
 
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest